1. 1.
  ağır kahkaha attıran olay.

  bulgaristan göçmenlerinin kendini avrupalı sanması
  9 -8 ... telefoncu ekrem
 2. 2.
  bilmeyenler için Bulgaristan,

  bulgaristan göçmenlerinin kendini avrupalı sanması
  12 -1 ... telefoncu ekrem
 3. 3.
  Muhacırlar avrupada polise gıkları çıkmaz korkudan burada kafalarına göre yaşayıp 2 bira devirince kendilerini bir bok sanıyorlar.
  8 -3 ... mika16
 4. 4.
  avrupalı değildeorta doğulu mu diyecek.
  3 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 5. 5.
  evet yaşam tarzları avrupalılara benzediği için kendilerini öğle görebilirler ama avrupayı batıyı kıskanan kim domuz eti tüketip hayvan gibi içki içmek kıskanılacak bişey değil.
  2 -1 ... fenomenmehmet
 6. 6.
  Henuz tanisilmamis mubadillerdir.

  Olabilir insan bu beser de sasar da. ozellikle bulgaristandan gelen turkler kutlu devletimiz karamonogullarinin torunlaridir. Oz be oz turk olip gercek turk fenotiplerine sahiptirler. buz gibi asyali olduklarini da bilirler. Dahasi komunizm belasinda cektikleri zulmu yasadiklari iskenceleri ermeniler cekseydi bugun soysuz fransizlar dunya yi ayaklandirirdi.
  3 -1 ... alpagu acar
 7. 7.
  Bulgaristan dediğin sik kadar memleket. Ve gelişmişlik namına bir sikim bişey de yok. Moldova da avrupa da aq açlıktan kırılıyor millet.

  Avrupa almanyadır, fransadır, ingilteredir, ispanyadır, portekizdir, hollandadır, belçikadır.
  3 -1 ... ucan daire baskani
 8. 8.
  Bu dünyada bir tek türkler avrupalı değil.
  1 ... shamballa
 9. 9.
  bir kısmının çifte vatandaşlığı vardır ve bu sayede avrupa'nın her yerine ellerini kollarını sallayarak gidebilirler.

  siz yılbaşında taksim'de taytlı göt ararken onlar frankfurt'ta olabiliyorlar mesela. şimdi de komik oldu mu yoksa bi burulma var mı?
  2 -1 ... metro
 10. 10.
  düşünce olarak çoğu avrupalıdır ama hepsi kendine türküm der avrupada veya türkiyede. ayriyetten hepsi yörük türkmen soyuna sahip olduğu için başka milletlerle çok karışmamıştırlar anadoludaki soydaşları gibi. bide hiçbiri kendi akrabalarının kızlarına yan gözle bakmaz; nedense türkiyede kendini türk olarak nitelendirebilen bazı kişiler en iğrenç ensestlere kalkışabiliyorlar.

  (bkz: ensest)
  1 -1 ... mrkano