1. 1.
  bakınca inanamadım. türkiyenin getirildiği hale bakın. bulgaristan için şöyle fakir böyle fakir diyip hep dandik bir ülke diye küçümserdik. ülkemizin haline bakın alım gücü artık yerlerde sefil bir hale getirmişler. ne uğruna hukuksuz keyfi ve siyasetçinin zengin olduğu hemde karun gibi zengin olduğu halkın ise fakirleştiği iğrenç bir hale getirildik. bulgaristanda gıda ürünleri sütü ürünleri türkiyeye göre hem çok kaliteli hemde halkın alabileceği bir şekilde. et ürünlerini en kralı oldukça makul fiyata. dib dibe 2 ülkeyiz biz bu hale nasıl geldik. araba fiyatları desen burada adamı resmen soyup sikiyorlar. ne için sdevlet olucaz diye başa gelenler bu işe aday olanlar beceremiyormuş hep batırıyormuş. düşünmüşler taşınmışlar araba fiyatlarıyla biz bunlar sikersek ancak bu parayla yeteriz diye düşünüyorlar. saraydı uçaktı gemiydi ancak dişlerinin kovuğuna yetiyor. genşler durumdan memnun musun?
  8 -3 ... kakandoboy
 2. 2.
  Birde libya dinarına bakın isterseniz. iç savaşın öyle veya böyle hala devam ettiği 3 farklı grubun libya nın yönetimi için hak iddia ettiği libya ya.
  4 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  lan bu nasıl ahmaklıktır. birileri sikile sikile artık duyarsız olmuş. herkes herşey normalmiş gibi davranıyo. neymiş bunlar çalışıyee. lan bu neyin kafası çalışmak buysa bu sonuçlar da neyin nesi. birileri kendini zengin etmeye her şeyi şişirip lüptetmelere doyamamış. ahmak beyinsizler hala çalışıyeee. demiyor mu?
  3 ... kakandoboy
 4. 4.
  Şu an 3 33. Oldu.
  3 ... gezdimgordumyenildim
 5. 5.
  sofia ya yolumuz düştü gidince inanamadık. köyde bir markete bile gitsen sucukların kavurmaların sosislerin etlerin peynirlerin envai çeşidi. acayip kaliteli ve çok hesaplı. türkiyeyi resmen yoksul bir hale getirmişler. inanılmaz. türkiye bu hale neden geldi. hani herşeyi satıp savıp özelleştirmiştik. hani ayak bağı oluyordu. türkiye uçuşa kalkışa geçecekken ayak bağıydı. her şey satıldı savıldı. yine batak yine çöplük yine yokluk. ama siyasetçi çok zengin. beton gösterişleriyle halkın gözü boyanıp milletin varlıkları soyuldu. iç edildi. peşkeş çekildi. birileri hala ahmak uykularında uyuyor. bir millet bu kadar tepkisiz bu kadar adam sendeci olursa bakalım daha başımıza neler gelecek.
  9 -1 ... kakandoboy
 6. 6.
  bulgaristan göt kadar ülke sıçtığımız bok der dururduk. bizim halimize bak. biz bu hale nasıl ve neden geldik türkiyem. bu milleti bu kadar sefilleştirmeye ve fakirleştrimeye kimin hakkı var. niye herkes bu hale bu kadar tepkisiz. genşler memnunmusunuz bu halinizden?
  4 -1 ... kakandoboy
 7. 7.
  millettir zillettir yok bekaadır ihanettir diye diye bu milleti aptal ettiler herkesi kamplaştırdılar. bir bağırış çığırış tiyatrodur gidiyor. ama bu kadar bağırıp çağıranlar zengin olmuş semirmiş hem de öyle böyle değil bu neyin bağırması. dünkü boklar veledler milyonları çerez yapmış paraları taşıyıp koyacak yer bulamıyorlar. ama halk acayip sefil olmuş alım gücü düşmüş ve türkiye üretmeyi unutmuş asıl bağırıp kızması gelenler ahmak uykularında kimin bu milleti böyle sefil hale getirmeye hakkı var.
  2 ... kakandoboy
 8. 8.
  bir köylü bulgardan bile sefil etmişler bu milleti acayip rezil bir haldeyiz. ve bu hale getirenler şimdi akıllarına gelmiş yine bize verin biz düzelteceğiz diyorlar. emin misiniz genşler her şey iyi mi?
  2 ... kakandoboy
 9. 9.
  Her ülke bize operasyon cekiyor, super guc olduğumuz için kiskaniyorlar, bu yuzden bu durum çok normal.
  1 ... alexdeberk
 10. 10.
  operasyon manyağı olmuşuz yan öyle mi? lan arkadaş sende güçlü ol herkesten operasyon yeme etin ne butun ne herkese çemkirip atarlanıyorsun. önce halkına daha zarurri ihtiyaçlarını gidermeyi hallet yolsuzluğu kes şeffaflığı hukuğu oturt sonrta bakarız operasyon moperasyon tiyatrolarıa atıp tutmalarına. birileri yandaşını zengin edip halkı uyutmak için asıl operasyonun tillahını çekiyor. ama ahmak zübük ehli uyumaya devam. lan bir aptal zübük bu halkı bu kadar kolay uyuttu ya bunca yıldır en çok buna yanarım bu kadar ucuza aptallğıa sattılar ya bu üzücü olanı.
  2 ... kakandoboy