1. 1.
  bir yılı aşkındır sevgilisi ile kayıp olan genç kız. geçenlerde sevgilisinin öldüğü açıklandı ama bu kızdan herhangi bir sonuç yok. umarım kısa zamanda bulunur ve ailesini mutlu eder. facebook ta adına sayfa açılmış.
  http://www.facebook.com/g...d=187178825075&ref=ts
  ... biliqnamyturqan
 2. 2.
  sevgilisi serkan eren'le bir sene önce intihar edeceğini söyleyip kaybolmuş ve o günden sonra medyadaki bazı insanlara malzeme olmuş kız. sevgilisinin cesedi teşhis edilmişti geçtiğimiz günlerde, kendisine ait olduğu iddia edilen bir ceset de bulunmuştu o günden sonra. dna testi yapılacaktı falan.

  o değil de, ikbal gürpınar denen kadın bu kız ve sevgilisi üzerinden aylar boyunca dedektifcilik oynamıştı salak programında. hatta sadece bu iki insan ve akıbetleri, dedikoduları üzerinden yürüyordu program. ikbal hanım da müge anlı olmaya soyunmuştu besbelli, kendini epey kaptırmıştı. ancak, inanılmaz ama, böyle bir konu işlerken bile ara ara gülme krizlerine giriyor, salak espriler yapabiliyordu kendisi. tv camına insanın bir kafa atası geliyordu o kadını yerlere yatarken gördükçe. ama benim sinirlerimi hoplatan asıl şey, 1 senedir hiçbir haber alınmayan ve zaten "intihar edeceğiz" diye mesaj atan insanların arkasından binbir türlü dedikodu yapılıp, yok kız orospuluk yapıyor, erkek de godoş olmuş saklanıyor şeklindeki gerizekalı seyircilerin telefonlarının yayına bağlanıp, saygısızlığın, reyting uğruna yapılan saçmalıkların dibine vurulması. hatta bir keresinde, yine salak bir seyirci yayına bağlanıp "buket i istiklal caddesinde gördüm" dediği için, akıldane ikbal gürpınar hanım, yayından sonra koşa koşa istikal e gidip, buket i aramıştı kameralarla birlikte. bulmayınca da şöyle demişti;"polise haber vereceğiz sayın seyirciler" ulan şaka mısın be? polis olduğunu zannedip, ihbarı güya değerlendirirken nerdeydi aklın?

  aynen münevver karabulut cinayetindeki gibi, buket isimli bu kızın da ıcığı cıcığı döküldü ortaya, serkan isimli sevgilisinin de seks bağımlısı olmasından tutun da, gay olduğuna kadar sayısız iddialarda bulunuldu. ikbal gürpınar isimli, gazeteci ve programcı olduğunu zanneden, ama evinde oturup dolma sarması daha hayırlı olan kadın da vatana millete büyük hizmet ettiğini zannedip durdu.

  buket ve serkan'ın öldüğü besbelliydi zaten. ama cesetlerinin bulunmasına çok sevindim şahsen. çünkü artık bu saçmalığa ve saygısızlığa bir son verilir umarım. aylardır bu iki insanın üzerinden reyting alan ikbal de işleyecek konu bulamayıp, programını kapatır inşallah.
  ... filozofil