bugün

sebebi yakışıklı olmasıysa reddedildiği zaman kendisini reddeden kişiyi takıntı haline getirecek olan erkektir. ancak sebebi zekasıysa reddedildiğinde en fazla bir kere daha deneyecek olmazsa önündeki maçlara bakacaktır.
egosu tavan erkektir.
erkekler tarafından kızlar şu çocukta ne buluyor denilen tiplerdir. kıza göre çok yakışıklı erkeğe göre tipsizin tekidir.
Hicbir kiza teklif etmemis erkek de olabilir.
Zamanlama konusunda ihtisas yapmıştır. Daha ilk buluşmada seni seviyorum dememistir. Bir çıtanın avına yaklaştığı gibi sessiz ve derinden ilerler. Reddetme şansı tanımaz.
reddedileceğini anladığı anda "şaka be seni deniyordum." diyerek işi makaraya vuran erkek tipidir.
seçici erkektir. genelde kendisi kızlara değil, kızlar ona gider. karşı cinsteki güzellik çıtasını yüksek tutar. yanına kesinlikle yakışanla gözükmek ister.
var böyle bir arkadaşım. çok garip bi çocuk. tahmin ettiğiniz üzre baya yakışıklı bir şey. yatmak isteyip de yatamadığı 2 kız var.ki biri taa lisedenmiş.. bir hafta kadar önce onunla da yatmış. diğerinden bahsetmiyorum henüz onunla yatmamış ama onunla da yatacak biliyorum. çocukta öyle bir şey var ki reddedenler bir süre sonra kendiliğinden dönüyor geri, cidden ilginç. çok kötü değil mi aslında. elde etmek istediği her kadına sahip. sadece bu kadarda değil. eğitim hayatı da süper. kendine koyacağı bir hedef, düzenleyeyim diyeceği bir şey yok.. eğer bir gün ziyan olursa en çok üzüleceğim insan belki de kendisi. bir başka yerdedir benim için. asla sevgili değil ama asla arkadaşta değil. öyle garip bir yerde işte anlatamıyorum. hayatımın en saçma anlarımda konuştuğum insanlardan biri. konuşması da bir tatlı bir tatlı hafif peltek. neyse severim kendisini işte anlatayım dedim.
her şey kucağına gelmiştir hayatta. kadın dahil. ve hiç denememiştir, kaybetmenin ne olduğunu öğrenmemiştir. kıymet de bilmez haliyle.
(bkz: ben) emin olmadan sormadığımdan kaynaklıdır.
kadir gecesi doğmuş olabilir.
neyi elde edebileceğini bilen ve daha fazlasını istemeyen erkektir.
özgüven patlamasinin doruğunda olan ve Bütün kizlara reddedemez diye bakan erkektir.
Kesinlikle kıskandığım tiplerdir .
abi yok öyle bir genelleme,hiç reddedilmedim ama sevgilim de oldu.
tek teklif tek kabul, alın size yüzde yüz başarı.
bugüne kadar mı? tüh düne kadar olsa kıvanç tatlıtuğu yazıcaktım
bugüne kadar olmasada düne kadar hiç reddedilmemiş erkek deseler parmak kaldırır, ahanda reddedilemeyen erkek twisto diyerek sözlük tanımına yazardım. gel gör ki son 2 ayda 3 kız tarafında hunharca reddedilince geçmişe ait tüm özgüven dibe vurdu. hele aynı kızın 2 hit kombo yaparak 2 kez reddetmesi iflas bayrağını göte kaçırmıştır. tanım : artık ben değilim. *
götü tavan yapmış gezen erkektir. kendisini hoş sanıp bütün kızlara sulanan ama parası için sevilen tiplerdir.
(bkz: Hamza)
apaçi bir şekilde kızlara yaklaşmıyordur.
egosuyla yaşayan, "yüce ben" mantığı hayati felsefeye dönüşmüş erkektir. ben, kendim, şahsım...
zengindir.
Vardir. Sozlukte yazardir hatta bu entryi girmistir.
Reddedilmeyi tatmamış erkek.
Ben degilim. Birkac kere basima geldi kotu bisey lan.
güncel Önemli Başlıklar