bugün

sözlükteki bir yazarın türbanlı şapkalı fantezileri beni son derece sinirlendirmiş hatta sözlüğü bırakmaya kadar getirmiş olaydır.

peygamber Efendimizin ümmeti kimlere kaldı.

affet Efendim koruyamadık ümmeti özentilikten...
kendisini korumayı becerememiş yaratıkların başkalarını koruyamadığından dem vurup efendimize ağlamalarını gördükçe sinirleniyorum.
Sakin kalmaya çalıştıkça sırf kendini iyi hissetmek için tahrik eden insanlar.
Pislik ekşicinin biri. Evet.
acilan sacma sapan basliklar tek kelimeyle.
Bugünden beyaz tenli bulamadık. Bu sıcaklar oldukça zaten bana nah beyaz tenli.

Ne günah istedim allam.
alevi bir arkadaş. pis kokuyordu git bi duş al bişi yap dedim gene kokuyo amk.
(bkz: mikail)
erkek erkeğe öpüşürken ellerimin nerede duracağını bilememek beni çok sinirlendirdi bugün.
tahmin ettiğim şeyin olması.

bulurum o entryi yazmışımdır illaki.

ya bi kerede bi şeyi bilmeyeyim.
günlerdir uykusuzum. az önce tam bu uykusuzluğu giderecek bi uykuya dalmıştım ki uyandırıldım. uyuduğum yerden kalkmak zorunda kaldım. sinirden başıma ağrı girdi.

şu gece uykusunun yerini hiçbir uyku karşılamıyor. öğlene kadar uyusam da fayda yok.
Oruçluyken hiçbir şey yapamam ben diye kendimi kodlamam.
Çok saçma, daha iyi hareket edebilir ve düşünebilirim oysa.

Şimdi de hiçbir şey yapamıyorum ama ahjahs.
Orospu çocuğu patron.
Cuma namazına kadar gittim kıldık eve dönüyorum şapkayı unutmuşum cayır cayır yandı kafam.
Kendime kızgınım bi kaşık suda boğacam şimdi kendimi bak.
Olası liste ile başlayalım:
Memlekette karınca gibi suriyeli ordusu olması
Devlet büyükleri sefa sürerken halkın sefalet içinde yaşaması.
Küçücük bir hastalık için doktora gitseniz(sgk var bide)50tl muayene,katılım,ilaç ücreti ödemeniz üstelik ilacı devlet ödemiyorsa onunda ücretini ödemeniz.
işsizliğin tavan yapması.
Asgari ücretin düşük olması.
Patronların asgari ücreti bordroda ödüyor gösterip elden geri almaları.
Asgari ücrete oranla herşeyin pahalı olması.
Resmi tatil günlerinde kapalı gösterilen işyerlerinin denetlenmemesi.
Suriyelilere tanınan ayrıcalıkların kendi halkımıza tanınmaması.
Devletin yaptığı sınava bile güvenememeniz,sınavlarda güvenin sağlanamaması.
Hadi diyelim girdin sınav ücreti ödeyecek olman.
Sınavdan belirli bir puan aldın tercih için yine ücret ödeyecek olman.
Bunlar beni sinirlendiriyorlar.
Arayıp duran alacaklı bankalar...
taşıma firması. saat sabah 4 te yazmış biri olarak azıcık evde dinlenmek istediğim zaman birden o rahatsız edici ses ile irkildim. karşı apartmanda 3. kata taşınan birinin eşyaları o eşya taşıma aparatıyla yukarı taşınıyor. Ya bir iki olsan anlarım sabah 10 da bir başladı saat 17.00 olacak nerdeyse bitmedi. Ev 2+1 eşyalar 9+1 e göre sanırım.

neyse sakinim ama şuan.
alışverişten sigara almayı unutup eve döndüm.
Bir kişinin tam 8 kez araması.
Açmıyorum amk aramasana işte.
kendi kendime sinir oldum yine. bana düşmana gerek yok kendime yetiyorum.
yeşil reçeteli hap kullanan 2 müptezelin eczanede yok denilmesine karşın depodan getirt deyip ortalığı ayağa kaldırması, sağa sola sataşması. esaslı abiler devreye girince siz yanlış anladınız demeleri ve toz olmaları.

bu dünya kim kime gücü yeterse olayına döndü artık.
öğlen bir misafirim geldi. ayakta karşıladım mesafeli bir şekilde. ayak üstü biraz kelam ederken ben mesafeyi korumaya çalıştıkça o yaklaşmaya çalıştı. neyse oturduk yerimize ben hal hatır sordum. bu da ailecek hasta olduklarını, boğazlarının ağrıdığını salya sümük olduklarını söylemesin mi? dedim içimden ulan pezevenk madem hastasın neden benle yakın temasa giriyorsun. nasıl sinirlendim anlatamam. bu gider gitmez lavaboya geçip dezenfektan ile bir güzel ellerimi yıkadım. oradamı buramı kolanyaladım. valla şimdi boğazım gıcıklanmaya başladı. umarım hasta olmam. olursam haber ederim burdan.
Ciddiyetle yazdığım entrylerle alay edilmesi... ama göreceksiniz abd yıkılınca...
Birkaç beyinsizin zırvaları.