bugün

yazıklar olsun chp'nin haline bak. Eskiden bu insanlar sadece dine düşman davranıyordu ama vatanını milletini seven insanlardı. Şimdi alenen vatan hainliği yapanlar doluşmuş partiye.

bunlara oy veren net vatan hainidir.
bu açıklamanın yargılanmasına gelene kadar kımler kımler neler dedikleri için yargılanacak

*kardeşim esad
*apo barış güvercini
*fetullah gülen hoca efendi hazretleri
*ışid öfkeli birkaç genç
*ne istediler de vermedik.
*giderken bana mı sordular
ergenekonun savcısıyım

daha sayayım mı?
Dedi bir cehapeli.(kripto hdpli)
bir chp söylemi. bunu söyleyen şahıs halen aktif olarak partide görev yapmaktadır. şimdi bu partililer gelmiş burada vatan-millet duyarı kasıyor, yerseniz.
Chp ye oy atanların çoğusunun terörist oldupunu gösteren bir hadise. Saka yapmıyorum. Sehit sayısının artmasını isteyen esadın yanında duran tsk ya karşı olan büyük bir kitle var önümüzde. dikkatinizi çekerm şehit sayısının 100 den 150 den fazla olduğumu söyleyip asparagas haberler yapanlardan bunlardan.
Neden ama biliyormusunuz.
Sebebi şu
Muhalifler cihatçı esadçılar ise laik.
itlica geliyoh laihlik elden gidiyoh hesabı.

Türkiyenin ulusalarası alanda çıkarlarını savunmayan sınır güvenliği noktasında gerekeni yapmasını istemeyen suriyeye dahi girmesini istemeyen korkak bir kitle var. Manda gelse kabul edicek kitle.
Ne tesadüftür ki bu kitlenin çığusu chp ve iyi partiye oy atıyor.
böyle bir günde askerinin yanında durmayan Solcular artık selam vermesin bana.
isim ver kimmiş o chp li.
Amk salağı.
Yazıları biraz daha küçült çözünürlüğü de foto ile aynı seviyeye getir, o zaman fotoşop olduğu hemen anlaşılmaz.

Senin düzeyindeki allahsız akitler inanır en azından.
Bir insan siyasi olarak karşıt görüşte olabilir, farklı dünya görüşlerine, fikirlere sahip olabilir sıkıntı yok.

Ama savaş çıktığında kendi ülkesinin ordusunu değil de karşı tarafın ordusunu desteklerim diyorsa; çok ağır bir şekilde cezalandırılmalıdır. Hangi partili olduğu önemli değil. Böyle bir söylemi sadece hdpliler söyler sanıyordum bu arada.
güncel Önemli Başlıklar