bugün

allah göstermesin ama bugün savaş çıksa veya abd ülkemize ırağa girdiği gibi girse , en önde hiç çekinmeden , '' ya ölüm ya istiklal '' diyerek allalahallaha kalkan sözlük yazarlarıdır.

(bkz: ruslan)
en önde ben giderim aga. abd biletim hazır bile. her yıl vizeyi yeniliyorum ne olur ne olmaz amk.
Savaşın nerde cıkacagına baglı.
(bkz: baran)
sikimde bile olmaz, açarım biramı sözlükten takip ederim savaşı.
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
hayır ben !
Seve seve.
(bkz: Lionsgate)
kimin kime karşı ne için savaşacağına bağlı olarak sancaktar bile olabilirim.
--spoiler--
4c(i)hana saldırıyoruz beyler.
--spoiler--
-saldırıyorum beyler
-tamam sakinim *

şahsım değildir.
osmanlı ordusunda bunlara deliler deniyordu...
Bir haftadır savaş çıksın, bomba atılsın, vurulsun, oyulsun diyenlerin hepsi. Nick listesi TSK'ye iletilecek yazarlardır.
+1. beni de eklemeyi unutmayın bir zahmet.
facebook ve twitterdakileri de unutmayın...

http://galeri.uludagsozlu...zl%C3%BCk-yazarlar%C4%B1/
(bkz: ULUDAĞ SÖZLÜK SURiYE SiKERTMESi)
ben değilim. bu ülke için sikimi kıpırdatmam. hatta karşı tarafta yer alırım.

edit : eksileyenin amına koyem *
junior aspekli dir.
tayyip'le çarşıya bile gitmem.
mehter marşıyla gaza gelen liseli ülkücülerdir. güle güle.
en önde gidiyor gibi gözüküp, bir yol bulunca sıvışacak yazarlardır.

tabii, akp ve abd için canını vermek isteyen varsa biz tutmayalım, koşa koşa gitsinler.
birileri ülkeyi savaşa sokacak, kendi çocukları askerlikten kaçacak, büyük orta doğu projesine eş başkanlık yapıp müslüman dünyasını bölecek; buna rağmen savaşa en önde gitmeyi düşünen güzel ülkemin vatansever gençlerinin oluştuğu yazarlar topluluğu. milli bir hükümet için elbette kanının son damlasına kadar savaşılır ama kahpe amerika ve o malum eş başkan için bırak savaşı sıçmaya bile gidilmez aga.
annem izin verirse ben de giderdim yani... giderim uleyn. vatanı savunma söz konusu. tüm izmir'i arkama alır, gelirdim uleyn!
askerlik yapan sözlük yazarları gidecektir. diğerleri "benim görevim değil amk. savaşsınlar aslanlarım benim." deyip götlerini koltuklarında ısıtacaklar, orada asklerimiz kurşuna bakarken bunlar karı kıza bakacaklardır. bir de bu göt ısıtanların "savaşa evet!" diyen tipleri var ki ilk kurşunun kendilerini vurması dileklerimle.
gevşeğin önde gideni olduklarını ispat edecek yazarlardır.