bugün

her şakidin duvarında asılı olan büyük puntoyla yazılmış yazı.
- 27 derece sıcakta belediye otobüsünde kalorifer yanık vaziyetteyken isyan etmedim.

- Ayrıca trafik cezamı peşin ödeyemeyerek indirimden yararlanmadım günler sonra elime para geçince faiziyle ödeyeceğim.
işsizim ama işsizlik oranlarında bulunmama kararı aldım.
sırf rec. tay. "ekonomimiz iyi, işsilik rakamları düşüyor" desin diye.
(bkz: küfrettim)
kitap yazdım, hemde ne kitap arkadaş...

(bkz: devlet satma sırları)
verdiği kömürleri iade ettim ki, gelecek seçimlerde o kömürleri tekrar oy'a çevirebilsin.
(bkz: sabrettim)
evet bugün büyük bir sabır göstererek rte için bir saat boyunca küfür etmedim.
anasını andım.
sıçtım.
hiç bir şey. önemli olanda budur zaten. bir şey yapacak kadar önem verilmediği içün...
stv izledim.
şakirtoların geceleri yatmadan önce kendilerine sordukları soru.
hanefi avcı gözaltına alınınca isyan etmedim ve kimseyi isyana teşvik etmedim.
bunu söyleyen de zihniyet işte. utanıyorum.

akp dini sömürüyor, saadet yobaz. bir sen kaldın müslüman. hadi bakalım.

vehhabilik örneğidir. dikkat etmek lazım.
chp'ye oy verdim. bunu sırf rte yaptıklarının cezasını ödesin diye naçizane bir katkı olarak yaptım. her şey rte için.
toplumsal seviyeyi aşarak şimdiden muassır medeniyetler seviyesine erişenlerin! ucuz yıpratma politikalarının sonuncusuna hizmet eden söylemdir. bu tür demeçlerin genel teması "hepiniz aptal ve cahilsiniz bir biz akıllıyız" dır. (bkz: aptalız ve iktidardayız) şeklinde cevap verilebilir.
anamı da alıp oy kullanmaya gittim.
zaman gazetesinden bejan matur'un apo ev hapsine çıkmalı içerikli köşeyazısını okudum.
hiç birşey yapmamak için ülkeyi terk ettim. daha ne yapayım.
dünkünden daha çok yarınkinden daha az ağız dolusu küfürlerimi ilettim.
kendı ımalatım, evın en kucuk odamsı yerınde kendı ımalatım olan hedıyesını gondermek ıstedım, ama sogur yolda vazgectım.
bu başlığı açan arkadaş beni gülmekten yerlere yatırmıştır. teşekkürlerimi iletiyorum kendisine burdan.
(bkz: yaran başlıklar)
bir recep müridinin açtığı utanç belgesi başlık.. *
kendisini yad ettim uzun uzun kulaklari cinlamistir belkide.
diğer birliği silah bıraktığı için elinde kalan tek birliktik bizde bomba patlattık.

-özgür suriye ordusu
güncel Önemli Başlıklar