bugün

Komplo teorileriyle.
Bebek gibi uyanıp güneşi selamladım, evet ruh hastasıyım.
Odamda küçük bir cümbüş orkestrası hazır bekliyormuş da hafiften gözlerimi açar açmaz,

"ne bir sevenim var / ne seven bir kalbim" diye dapruka kemanla giriş yaptılar sanki.

Kafayı yedik iice.
Çişim gelerek.
Vay be Erkin baba. Dün gece bir rüya gördüm. Hayırdır inşallah? Güller açmış bir bahçede...

Bazı ölümler ailedendir çok üzer. Bazı insanlar aileden olmasa da aileden gibidir.
Uyanmamayı dileyerek uyandım.
Baş ağrısı ve mide bulantısı ile elbette. içki falan da içmedim niye böyle oldu ki şimdi, evet.
her zamanki gibi alarmınan.
görsel
Böyle.
Henüz uyumadım, size iyi günner bana iyi uykular sözlük.
Bye.
Bacağımın üstünde ağırlık ile meğer kedi gelmiş yatmış.

Bu kediler 5 kg ama üstünüzde yatınca 50 kg basıyor.
yorgun uykusunu alamamış mutsuz.
Bugün uyandığımda ilk oğlumu gördüm ve çok mutlu uyandım.
Bugün 8 aralık. Tüm gece uykuya dalamamış, her gece mutlulukla yattığım yatak sanki dünyanın en rahatsız yatağıymış gibi dönüp durmuş, bazı anlar tavandan bana bakan kahverengi gözlerin acı bakışlarıyla savaştım. Gözümden akan yaşa aldırmadım, sabretmem, sabretmemiz lazım. Her gecenin bir sabahı var. Her karanlığın aydınlığa çıktığı bir ânı var. Ben sevdiğimleyim. Hayallerimiz bir gün gerçek olur belki.
bambaşka bir güne uyandım bambaşka bir geceye yatıyorum. hayat gerçekten plan yamaya izin vermiyor.
Uyanamıyorum genelde.
cevabı '' hayatımda hiçbir şeyin değişmediği saçmasapan, anlamsız bir sürecin bir parçasına uyandım ve yarın da aynısını yapacağım '' olan soru. tabi yarın daha çok havalı güzel kadın ve pembiş, ilgi çekme meraklısı aşık çift dışarıya çıkacağından benim için daha zor geçecek.
daha uyumadım. uyuyup uyanınca güncelleme yaparım.
Baş ağrısıyla.