bugün

kendini zinde hissetmeyen yazarın yazacak birseyler bulamaması durumu.
kendini zinde hissetmeyen yazarın,kendisini bir sokakta yürüyormuş gibi hayal etmesini ve gördüğü şeyleri yazmasını önerdiğim başlık.
entry girmek için kafasını yerden yere vurmasına rağmen aklına bişey gelmeyen yazarın haykırışı.
(bkz: sakız çiğneyemiyorum)
(bkz: entry giremiyorum)
an itibariyle içinde bulundugum durumdur.uykusuzluk entry girmeme sebebidir... (bkz: aksam olsada yatsak)
her yazarın başına gelen durumdur. üstünde durulmamalıdır gelip geçicidir.
Beyin dumuru sonrası tükenen bilincin yardım nidası..Eziklik hissi.Kendini yalnız hisseden ve ilgiye ihtiyacı olan user..Tedavisi 2-3 özel mesajdır.Birden giresi gelir ..(entryleri):P
morali bozuk ya da hasta olan sözlük yazarından duyulması muhtemel olan cümle. entry girelim, bol bol sözlükte vakit geçirelimki moralimiz düzelsin dimi ama
iki gündür kurduğum cümle. hatta o kadar çok kuruyorum ki bu entryi de bitire..
zaman zaman icinde bulunulan durum yuzunden kurulan cumle
(bkz: 5 saatte 5 entry giremeyen uuser)
sıklıkla aklımdan geçen cümle..yorgunluk insana boyle boyun egdirir..
tam tamına 3 saat 14 dakikadır sözlükte bulunup sadece 3 entry giren yazarın bahanesi. N'oluo lan bugün bana ?

edit: hah bide siz vurun düsene, kötüleyin. *
çaylak olduktan sonra, bilgisayarın başında oturan yazarın diline dolanan hayalet cümle.
pazartesi sendromunu iliklerine kadar hisseden yazarın duyguları.
bazen öyle bir an oluyor ki gireceğin güzel bir başlık bulamıyorsun...

(bkz: başlık seçmek)
"oyla o zaman, oku, sürekli yazmak zorunda değilsin avarel"

joe dalton
yazarlığınız elinizden alınıp çaylak olduğunuzda hemde sizin yüzünüzden değilde bir arkadaşınız yüzündense , o kadar emek edip yazar olduğunuz sözlükte 1 gece entry giren kişi yüzünden çaylak olduktan sonra ağızdan çıkması pek muhtemel laftır.