bugün

Günleri karıştıracak kadar aklım noksan değil de, son dönemde bugün ayın kaçı? diye o kadar çok sordum ki kendime.

inşallah yalnız değilimdir.

Dijital bir dünyada yaşıyoruz elbette sürekli karşımıza çıkıyor bu bilgi ama ben kafa olarak ayın kaçındayız bilmiyorum. Takip edemiyorum.
Kafa ne kadar rahatsa böyle şeylerle karışıyor. Ne güzel lan.
29 şubat sonrası kafası karışan insanların bugün sık sık sorduğu soru. Evet.
Ay mı kaçmış yada ayı mı kaçtı nerde gibi soğuk espirilerle karşılaştığımız sorudur.
http://bugunayinkaci.com/
bugun ormana gittik pikniğe. muhabbete başladık etler rakı falan off ortam müthiş. küçük abdestim geldi. tenhaya gittim ve çıkardım başladım su dökmeye. bir an yanımdaki çalı oynadı. ve bir baktım ayı. arkadaşların yanına koştuğumda hala peşimdeydi. ve arkadaşlara vardığımda bağırdım: ' gördüm ayı kaçın. ' arkadaşlar anlamadı korkudan ve içlerinden biri kalktı ve dediki bugun ayın kaçı mı ? 22 si tabiki demesiyle birlikte hayattan hiçbir beklentimizin olmadığını farkettik. ayının bizi yemesine izin verdik.
o kadar üşengeçimki koltuktan kalkmaya götüm yemedi bu soruyu google a sordum ve bu sayfa çıktı karşıma şaka gibi. bugün ayın kaçı lan?
telefona bakmaya üşenen insan sorusu. bugün ayın 24'üyse neden kpss tercihleri yapılmıyor. hayır eğer 23'üyse neden hala 23'ü. birileri tarihi değiştirmeyi mi unutttu.
what is the date today? ingilizcesidir.
unutkan insanların sık sordukları sorudur.
(bkz: bu gün günlerden ne)
çok sık sorulan bir sorudur. karşıdaki kişi cep telefonuna bakar genellikle cevap vermeden önce.
güncel Önemli Başlıklar