1. 1.
  psikolojik durumu hakkında düşünlmesi gereken kişiden beklenecek eylem.*
  direkt kopya yöntemiyle yapılabilir: ayagınızı bugulu cama yapıştırın. sonra da rutüşlarsınız. oje falan sürün ne bileyim yaparsınız bir şeyler. fakat ayagınızı cama yapıştırırken dikkatli olunması gereken nokta, komşularınız tarafından izlenmiyor olmanızdan emin olmanız gerekir. yoksa komşu teyze sizinle ilgili gerekli dedikoduları mahallenin bilimum yerlerinde anlatacaktır.

  hadi kolay gelsin.
  ... d3b4r
 2. 2.
  orta okula giderken sıkıcı otobüs yolculuklarımın vazgeçilmezi.
  2 ... tarnally
 3. 3.
  o kadar kötü durumda olan insan için ; ayak resmi tamamlandığında 4 parmak vasıtasıyla buğulu cama pati resmi yapmayı gerektiren davranış. köpeğini gezdiren adamın ayak izi gibi bir tanımda şık durur.
  ... bambu
 4. 4.
  quentin tarantino'nun yaptığını sandığım eylem...

  (bkz: ayak fetişi)
  ... the man who saves the world
 5. 5.
  malzemeler: bir el ve diğer bir elin işaret parmağı
  yapılışı: önce bir elinizle sanki sımsıkı bir şey tutuyormuş da hani kıyamet kopsa vermeyecekmiş gibi yumruk yapın. yaptıysanız şimdi yumruğun "taban" diye tarif ettiğimiz kısmını hohladığınız cama, hafiften patates baskı yapar gibi yumuşak ama darbeli bi şekilde bastırın. yumruğunuzu oynatmadan geri alın. şimdi diğer elinizin işaret parmağıyla küçük dokunuşlarla isterseniz 4 isterseniz 5 adet hafif yarım daire oluşturacak şekilde üst tarafa eşit aralıklarla parmak yapın.

  edit:4 parmak yaparsanız, bu yaptığınız şirinliğe şirinlik katıyor. (bkz: amerikalı bilimadamları bunu da ispatladı)
  ... blackberry