bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    - bu gün laiklik için ne yaptın?
    + üç kuluvalla bir elham okudum.
    16 -2 ... berk
  2. 2.
    bugun mini etek ve gogus dekolteli bir bluz giydim. bizi kara carsafa sokmak isteyen iktidara bas kaldirdim ve ulkemi modernlestirdim. icim huzurla doldu.
    19 -17 ... sobaninyanindayatanevkedisi
  3. 3.
    bu dogrultuda bir seyler yapanlarin

· (bkz: bugun allah icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun anket icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun cumhuriyet icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun insanlik icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun ismail yk icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun kadin icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun kadini asagilamak icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun kuresel isinma icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun laiklik icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun oss icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun sazan avlamak icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun sinavlar icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun sol frame icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun turkce icin ne yaptin)
    · (bkz: bugun uludag sozluk icin ne yaptin)
    · (bkz: sen bu ulke icin ne yaptin)

basliklarinda da ne yaptiklarini yazmalari cok saglikli olacaktir anketcilik ve format bilmezlik adina.
    4 -3 ... bl
  4. 4.
    bugün laiklik adına yaptığın eylemler nedir sorusunun bir başka soruluş biçimidir. *

laikliği din alternatifi gibi gösteren, hafif bir alay içeren başlık. arkadaşım laiklik senin yaşadığının dinin alternatifi değil. sadece resmi kurumlarda uyulması gereken bir kurallar bütünü.
    dini seçip-seçmeme özgürlüğün var ama bu ülke bu kanunlarla ve kurallarla varlığını sürdürdükçe laikliğe uymak zorundasın.
    yani bugün laiklik için kurallara uyacaksın. Allah için ne yapacağın seni ilgilendirir.
    3 ... serenitytheone
  5. 5.
    bu soru sorulmaz, yazı çerçeveletilip herkesin gözüne gözüne girecek bir yere asılmaz.*
    -1 ... pelvis
  6. 6.
    ''türbanlı t.c. vatandaşlarımızın kamu kurumlarına girebilmesini emellerine ulaşmak için bir araç olarak gören zihniyete, henüz farklı tepkileri gösterecek kadar yetkin olmadığımdan aklıma geldikçe çok yaratıcı küfürler ettim '' diye cevaplanacak soru cümlesidir.
    2 -1 ... zirvanindaniskasi
  7. 7.
    13.09.2007'den itibaren 30 gün boyunca ramazan orucuna alternatif laiklik orucu tutulup, "oruç tuttum" diye cevap verilecek sorudur. akabinde alternatif laiklik bayramı kutalanarak oruç perçinlenir.

sonrasında kurban'a alternatif olarak tesettürlü kurban kesilir. (bkz: üniversitelere sokmayarak kurban etme)
    4 -2 ... ankarakarakedisi
  8. 8.
    dini motifleri kullanarak chp genel başkanlığı görevine talip oldum.

mustafa sarıgül
    3 ... imhotep
  9. 9.
    meclise asilasi tabela yazisidir.
    2 -1 ... karakuzusu
  10. 10.
    laikliğin artık ne oldugunu bilmeden o kadar çok kullanan var ki, hiç ilginç olmayan sorudur.

ben zeytinyaglı laik dolması yaptım.

(bkz: zeytinyaglı laik dolması) *
    7 ... tatlı su levregi