1. 1.
  evet efendim...

  bir kadın aksesuarı takarak kadınımsı hal ve tavırlar içerisinde bulunarak erkekliğin namını yerlere indiren, içindeki kadınsı duyguları tam manasıyla (hani o gizli yaralarını) örtemeyerek kulağında küpeyle dolaşarak erkeğim diye dolanan birisi için söylendiğini zannettiğim, şahsımca gayet net bir açıklama olan ve gerçekten bakılınca olası bir ihtimal olan cümle içindeki olay.

  yani düşünsenize bir erkek kulağını deldirip kaşarlığa özeniyor, evden annesi gidince annesinin geceliğini giyip ayna karşısında şuh seksi hareketleri yapıp ruj sürüp g.tüne öpücük kondurmaya çalışıyor ya da gece yarısı ruj sürüp sokakta erkekleri öpüp kaçıyor bunları kimse bilemez. ama net olan şu ki bugün kulağını deldiren yarın nanoşluk yapabilir. nanoşluk dediğim mecazidir gerçek anlamı ise erkek erkeğe cinsel hususi münasebet yaşamaya yahut erkeklere göz koymaya denir.

  pü allah kahretsin erkek küpe mi takar ya tangayla etek giysinler de tam olsun bir de. 40 yaşında adamlar görüyorum çocukları var küpe takmışlar. şahsen çocuklarının ondan olduğuna inanasım gelmiyor.
  9 -9 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  çok yanlış önerme.
  bugün kulağını deldiren kişi, yarın kendine nonoş diyenleri delebilir gibi türevleri de vardır.

  iki kulağında toplam 11 delik olan adam bildirdi.
  3 ... onucuncuhavari
 3. 3.
  erkeklerin rütbe belirtmek amacı ile takmasıyla insan hayatına giren aksesuarı kadın takısı sanan yazar saçmalamasyonu.
  1 ... birgemi
 4. 3.
  her şey olabilir. yazık gençliğe. evet.
  ... oytunkaran