bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir çoklarına göre thomas more'un ütopyasında yaşayan erkektir. düşünüyorum da, bana da sözlükten biri gelip böyle bir derdi olduğunu söylese inanmazdım, küfür ederek kovardım hergeleyi yanımdan. lakin her şey sizin o dar kafanızda olduğu gibi basit değil dostlarım..
  bugün kimi siksem diye düşünen sözlük erkeği

  var böyle bir derdim. evet bunun derin acısını çekiyorum her gün. dilemmalardan dilemmalara koşuyorum. içimdeki insan sevgisi engel oluyor çoğu gün, bir kadına 'bu gece seni sikmiyorum' demeye..

  eldeki seçenekleri değerlendirirken arkadaşlarımda yardım alıyorum. fotoğrafları gösteriyor, kızın daha önce benimle paylaşmış olduğu fantezileri söylüyorum onlara.. daha sonra arkadaşlarım, dostum senin yerinde olsam - olamayız, biliyoruz ama- şu sarışın koca göğüslü var ya, bu gece o'nu sikerdim.

  mecbur uyuyorum tavsiyelerine. her gün eve ekmek getirmek için dertli dertli düşünen fakir bir aile babasını anlıyorum o zamanlar, her gün her gün müthiş bir seçim yapmak zorudayım, her gün bir ikilim, her gün acımasız bir denklem.

  hak, hukuk ve adalet için savaşmak. sikilmek için sigara gibi yanan kızların kalbini kırmamak.

  bunlar her gün kimi siksem diye düşünen bir erkek için ne kadar önemli bilemezsiniz dostlarım.. cidden bilemezsiniz, bugün hangi pornoyu izlseme diye düşünen erkek desem bilebilirsiniz de, bu acıyı, bu kritik kararı bilemezsiniz..

  siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz.. önüm arkam am içinde, sakallarım göt içinde...

  bazen yabgu yani absolute zero olmak zor geliyor be dostlarım. iyi ki varsınız.

  freeze you later
  ... absolute zero