bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    rahatsızlığım için 15 gün önceden sıra almıştım bugün gittim devlet hastanesine doktor endoskopi olman lazım bakmam gerekiyor git sıra al dedi bana Ekim ayının başına gün verdiler hakkınızı helal edin gençler bize yolculuk göründü gibi arada da bir müebbet hapis yatıp çıkabilirim herhal zamanım var gibi.
    21 -1 ... hatakekakashi
  2. 1.
    (bkz: sıra beklemeden hastanelere gidebiliyoruz)
    9 ... valeria kandinsky
  3. 2.
    Hastanelerde kuyruh yoh kuyruh.
    Yol yabdı.
    Çaliyi ama namaz kıliyi.

Devlet hastanelerinde sıradan bir uygulamadır.
    (bkz: akp döneminde olmuştur)
    27 -3 ... strawberry blonde
  4. 3.
    bana da mr için 4 ay sonrasında randevu verdiler başka bir yerde iki gün sonrasına buldum ve girdim. bu işlem ayrıdır tabii.
    2 ... ayetler var ayetler
  5. 4.
    bugün endoskopi için ne yaptın? denecek sandım. yuh diyecektim de devamını okumuşum eyi ki...
    ... don dale
  6. 5.
    lanet olasıca cehapelilerin rahatsız olduğu hadise. bok atmak için yapıyorlar.

bugün değil işte, 3 ay sonraya randevu verilmiş. daha niye algı operasyonu yaratıp, hastanelerde kuyruk varmış gibi göstermek için bugün yazıyorsunuz?

duble ve yol ile.
    1 -1 ... ooo memintolar da tombiktoymus
  7. 6.
    çünkü hastanelerde devrim oldu.
    ... 9unkaresi81
  8. 7.
    Hayırlısı olmuş bence sen onu 6 ay falan daha geriye at. Niye diye sorma yaptıklarında anlarsın.
    1 -1 ... mecburi istikamet
  9. 8.
    Sağlık hizmetleri şahane, kuyruk muyruk yok diyenlere, küçük dillerini yutturacak bilgidir.
    ossuun, duble yolumuz, köprümüz var deyip ortadan sıvışır.
    5 ... zeytinyagli dolma kalem
  10. 9.
    bir türkiye gerçeğidir.

bugün endoskopi için 3ay sonra randevu verilmesi

şu afişlerdeki vatandaşlar acaba ne düşünüyor şu anda ? böylesine büyük günahların vebali sırtlarında ama utanıyorlar mıdır acaba şimdi.. hastanelerde sıra beklemiyoruz temalı bir tane daha vardı onu bulamadım şimdi..
    28 -1 ... mel mel bakan gibson
kapat