1. 1.
    dini bütün ehli ar namus timsali insanlar o allahın müjdesi var.
    2 -3 ... ruzhan
  2. 2.
    Kedimimdir.
    Cuma namazına gideceğiz hep beraber Allah'a Daha fazla beyaz tenli kız versin nasip etsin diye el açacağız. Ey rab! Sen Adem'in yalnızlığına çare ol.
    3 -4 ... promer
  3. 3.
    Adet gününde olmayan erkekler gidecek.
    4 -2 ... sultan baybars
  4. 4.
    işteyim gidemiyorum, demek oluyor ki ben başka vatanın evladıyım.
    iktidarın onay vermeyeceği hutbenin okunamadığı bir cuma namazı gerçek bir cuma namazı sayılabilir mi?
    Bağımsız olmayan bir diyanet işlerinden bahsediyorum,
    iktidar derken ise akpyi kastetmiyorum, diyanet işlerini kuran ve bugüne kadar iktidara gelmiş tüm hükümetleri diyorum.
    Cuma hutbesinde faiz haramdır, tecavüz yasaktır, kul hakkı, aile içi şiddet ile ilgili vaazlar verilmediği sürece de şüphede olacaktır.
    (bkz: diyanet işleri özerk olmalı).
    3 -4 ... dalya rock yazar
  5. 5.
    Bu tanımlamaya katılmıyorum. Meyhaneden içki masasından kalkıp meydanlara inen insanların olduğu bir memleketten çok vatan evladı çıkar. Cumayı Gündelik ve partisel siyasete alet etmeyin sakın. Cuma cümle müslümanların bayramı. Dün gelemediyse bugün gelir kılar adam. Kim engel olacak?
    5 ... gazeloglu
  6. 6.
    yıllardır adım atmıyorum camiye. şimdi ben bu vatanın sahte bir evladı mı oluyorum diye sorduran önerme.
    2 -2 ... dakandaz
  7. 7.
    Cumaya gidince vatanı kurtardığını sanan bir avuç enayidir.
    3 -1 ... kivilive
  8. 8.
    ittir git, kıl namazını caminde efendi gibi, reklamını yapma. Vatanın GErçek evladının kim olup olmadığı sana mı kaldı davar!?!
    3 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 9.
    çoğu cuma saati dışında her türlü pisliği yapandır.
    ... hackerman
  10. 10.
    amını ırzını siktiğimin çocuğuna bak. bunu askerde de desene götün yiyorsa pezevenk.
    4 ... cehalet felakettir