1. 1.
    1 de kalktım, 3 e kadar yataktaydım, pizza siparişi verdim, 3 tane bira içtim, sayısız sigara ateşledim şimdi paramparça izliyorum.

Edit: depresyondayım sanırım. * olsun yine de gülmeyi başarabiliyorum.
    1 -1 ... saul
  2. 2.
    ün ayrı yazılır.

sevgiler.
    2 -2 ... miku
  3. 3.
    stres-sınav-stres-sınav-rahatlama.
    ve yine yarınki sınavlar için tekrar duyulan stres.
    1 ... thepassenger
  4. 4.
    (bkz: günün özeti)
    -2 ... tutunamayan nar
  5. 5.
    vize kötüydü, postanede ptt sistemi kapalıydı, tiyatroda oyun yoktu.
    1 ... yaz yaz yaz geldi
  6. 6.
    üni=ders=keman kursu=ev...
    3 ... saman adam
  7. 7.
    hangi gün,

aa demek buradasın.
    ... barbaross
  8. 8.
    Anasonlu nargile iyi geldi.
    -1 ... kusursuzdengesiz
  9. 9.
    her boktan gün gibi bugün de kayıptı. bir süredir o denli boktan geçiyor ki insanlığımı hissedemez oldum. ilerleyemiyorum amına koyayım ya gelişemiyorum. siktiğimin okulunu bıraktım mal gibi bir ortamda çalışıyorum. hayvan gibi çalışıp geç saatlere kadar hayvanlar gibi içip bir sonraki gün yine aynı şeyleri yapıyorum. eğer içmezsem uyuyamıyorum. her allahın günü aynı lan. kendime vakit ayıramıyorum.daha öncesinde keyif aldığım ne kitap ne müzik ne amına koduğumun fotoğrafçılığına vakit ayırabilir oldum. napıyoruz lan biz burada diyorum. napıyoruz amına koyayım ya? ne amına koyayım?amına koyayım! ne için yaşıyoruz? uhrevi şeylere girmiyorum bile. bu konuda giren yarrak lades kemiğine kadar ilerledi.
    bilmiyorum nefes alamıyorum. 2 hafta içerisinde ankarayı da terk edeceğim. yeni bir hayat yeni bir düzen... amına koyayım kendimden kaçmaktan, yeni başlangıçlardan bıktım. ve artık yeni başlangıçlara da inancım yok.
    neyse boğulmaya devam edeyim bari.
    1 ... vizorlastigi