bugün

Kesinlikle The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth' dür.
Counter strike 1.5 tir.
Satranç.
Ve tavla.
the last of us.
grand theft auto v.

witcher,skyrim,uncharted romantizmlerine girmeye gerek yok.
gta dır.

ben sadece gta 3 ve gta vice oynadım bu arada, yıl 2012 idi. geriden gelmişim.
chaos the battle of the wizards. google play'de de aynı adlı bir remake'i vardır. bir oyun sadece güzel grafikten ibaret değildir, bu oyun 80'lerden beri hala insanlara kendini oynatıyorsa, demek ki oynanabilirliği ve oyundan alınan keyif üst düzeydedir. özetle, yapan güzel yapmış.

https://www.classic-retro...games/adventure/chaos-178
Gizli hedef.
okeydir.
hotline miami. defalarca bitirmeme rağmen hala kendini oynatıyor. tek oynanımlık oyunlarda ise myst. çok eski bir oyundur ama bu tarz oyunları severim. eşi benzeri de hiç çıkmadı.
Age of empires 2 ile cm 03-04. Üniversiteliler hatırlamaz.
Oyunun ismini hatırlayamadım ama 15 Temmuz gecesi yayınlanmıştı.
Ameriganın türkiyeyi hedef alan (b. o. p) büyük ortadoğu projesidir. Oyun böyük.
(bkz: god of war)
seri olarak dragon age derim.
Cyberpunk 2077.

Temmuzda çıkacak ama muhtemelen yarıp geçer piyasayı.
Şimdi grafik ve gelişen oyun motorları sebebiyle yeni nesil oyunları yazanlar olmuş ancak en iyi oyun diyebilmek için çerez bir oyun değil hafızalardan silinmeyecek bir oyun olması lazım o da call of duty 2 dir.
cm 03-04'ü tek geçerim. diğer cm ve fm serilerine göre her zaman en iyisidir. bırakın liselileri üniversiteliler bile hatırlamaz, yeni mezunlar belki bi ihtimal bilir. keşke 2019 güncellemesi olsa yine başlasak şov yapmaya.
resident evil nemesis acik ve net.
(bkz: ülkemiz üzerine oynanan oyunlar)
(bkz: ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar)
Hiçbir oyun tüplü televizyonlarda atari oynadığımız zamanlardaki keyfi vermiyor.