bugün

bi gözümü kör ettim, üçgen vücut yaptım, gökkuşağına ayna tuttum diye yanıtlanası soru.
karinin tekine kizlik zari diktim toplantida bakire kessinler diye. (kari maldi evet)
30 yapram resim kağıdı aldım onların sembollerini çizip komşuların kapılarına yapıştırdım.
(bkz: herkese veren göt)
(bkz: piramitin üstündeki göt)
rüzgar esti ve gözüme toz kaçtı bir an. sonra tozu temizlemek için elimi gözüme götürdüm. bu şekilde illuminatici olduğumu belirttim herkese. sonra rihanna'dan falan klip izledim. illuminati'den etkilenerek bilinçaltıma subliminal mesajlar gönderttim.
rihanna ve lady gaga dinledim. Illuminati, Allah belanı versin.
Cevabı g.tüme piramit soktum olabilecek soru.
bugün illuminati için buraya entry girdim.
dünyada piramlt, göz olmasaydı illuminati'nin sembolleri ne olurdu diye düşündüm. çıkmazlardan çıkamadım.
kapitalist ev sahibine biraz daha para kazandıra peşindeyim daha napayım.
e.t. dinleyip şeytan'a selam çaktım.
tek gözümü kırpıp, açık olan gözümü baş parmaklarım ve işaret parmaklarımla çerçeveleyerek poz verdim. mutluyum.
numaradan, gözüm mikrop kapmış diye bandajladım ve tak gözle gün boyu gezdim.
Coca cola aldım ve içtim.
burger kingden öğlen yemek yedim, sigara aldım.
Zaytung'a söyle bir haber yolliyicam kendileri hakkında. illuminati örgütünden samimi açıklama: "o son bulduğunuz sembolü biz bile farketmemiştik. Helal olsun." neyse ben vazgeçtim, isteyen yollayabilir.
iron maidenın powerslave albümünü dinleyip flight 666 konser turunu izledim.
Tuvalet kapısına piramit içinde göz çizdim.
Sol gözümü kapatıp gezdim.
Acuna sorulası sorudur. Güldürür.
Üçgen peynir yedim.

Her gece insanın kendine sorması gereken soru.
g.tüme üçgen çizip milletin bilinçaltına soktum bune biçim başlık ben gidiyom mk!.
Pokemon oynadım diyerek cevaplayacağım başlıktır.
Dua ettim, hidayete ersin.
Sıla-alain delon - deşifre videosunu izlerken güldüm.
(fuck the üçgen).