1. 56.
  zamanı donmuş ancak müziği donmamış bir ülkenin, nuh nebiden kalma müzik grubu.
  1 ... nardaninciler
 2. 55.
  Chan Chan şarkısı ile enfes bachata dansı icra edilir. Aynı şekilde "el cuarto de tula" şarkısı ile salsa yapılmaktadır...
  3 ... centrual
 3. 54.
  dünyada şu ana kadar oluşmuş en iyi gruplardan daha doğrusu ekiplerinden biridir. compay segundo, ibrahim ferrer, cachaito lopez, omara portuondo gibi çok önemli isimlerden oluşmaktaydı. ancak bu grup dünyaca ünlü hale geldikten sonra ekibin efsane isimleri birer birer hayatını kaybetmiştir ve ne yazık ki artık geriye o isimlerden neredeyse hiç biri kalmamıştır ama biz onların bu harika müziklerini dinlemeye onlarla neşelenmeye, dans etmeye devam ediyoruz özellikle 2000 yılındaki istanbul jazz festivali kapsamında harbiye açık hava tiyatrosu'nda verdikleri konser gerçekten muazzamdı.
  2 ... iscisinseniscikal
 4. 53.
  Son konserinin etkileri hala gitmemiş muhteşem Kübalı grup. Sanki her şarkıları benziyor gibi ama hepsi ayrı tat. Tamamı ölmeden bir daha gelseler ülkemize fena mı olur?
  ... banyoda bir yalniz havlupan
 5. 52.
  dünyanın en sağlam ve eski olmasına rağmen hala yaşayan gruplarından biridir. Adios Tour kapsamında 2014 yılını dünya turneleriyle geçirmekteler. Son olarak Küba'da bir evde buluşacaklar orada şarkılarını söyleyip müzik aletlerini bırakıp o evden öyle çıkacaklar. Adios Tour kapsamında Ankara ve istanbul'da da konser verdiler.
  ... vakatanka
 6. 51.
  Çok güzel müzikler yapan kübalı grup. Yakında ankara ve istanbul'da konser vereceklermiş. Ankara'daki konsere gideceğim ben de. Congresium'da olacak konser.
  ... boss of bosses
 7. 50.
  filmi ve soundtrack'i ile gönüllerimizde taht kurmuş, küba sokaklarından gelen sıcacık öyküler ve melodiler bütünüdür.
  ... hasmet ibriktaroglu
 8. 49.
  güzel müzik icra eden kübanın dünyaya açılan kapısıdır. herkesi kendine hayran bırakanlardır.
  (bkz: chan chan)
  ... there is not a pain
 9. 48.
  insanı nasılda güzel ordan oraya ordan oraya sürüklüor bu amcalarr...

  https://video.uludagsozluk.com/v/sözlük-yazarlarının-şu-an-dinledikleri-şarkılar-50460/

  ... emorosfer
 10. 47.
  Yaş ortalamaları 80'nin üzerinde diyenlere inat gençlere taş çıkartırcasına 2.5 saat boyunca ara vermeden konser verebilen efsanevi Küba'lı grup.
  ... wiseyowl