1. 1.
  izmir buca'da bina içinde 10 yaşındaki kızını taciz eden komşusu 55 yaşındaki erol t isimli orospu çocuğunu öldüren 36 yaşında b a isimli babadır.

  olay bina içerisindeki kameralara yansımış. kız çocuğu pazara gitmek için annesiyle birlikte hazırlanırken annesinden önce bina önüne çıkmış. 55 yaşındaki karakter yoksunu leş orospu çocuğu, kızı bina içine çağırmış. asansörde taciz etmiş. daha sonra pazara giderken kız durumu annesine anlatmış. anne de bina yöneticisini bulup görüntüleri izledikten sonra eşini aramış.

  adam da evden ekmek bıçağı alarak tacizcinin evine gitmiş. tartışma esnasında karnından tek bıçak darbesiyle yaralamış. hastaneye kaldırılan karaktersiz piç kurusu cehennemi boylamış.

  önce hakkında müebbet hapis istemiyle dava açılan baba, "öldürme kastının olmadığını" beyan edince kasten adam öldürme iddiası kastı aşarak öldürme ile değiştirilmiş. 12 yıl alan adam haksız tahrik indirimi almış. ceza önce 3 yıla, oradan da hamkeme esnasındaki tavırlar sebebiyle aldığı indirimle 2,5 yıl hapis cezasına çarptırılıp, ertelemeyle birlikte tahliyesine karar verilmiş.

  ülkede nadiren güzel şeyler de oluyor.

  http://www.hurriyet.com.t...duren-babaya-2-5-40711262
  70 -11 ... serdarsl06
 2. 2.
  buca da kızını taciz eden adamı öldüren baba
  20 -7 ... serdarsl06
 3. 3.
  sabah sabah mutlu etmiş babadır.
  bu ülkede hala adaletin olduğuna şaşıyor kalıyorum.
  22 -6 ... kafam bir milyon
 4. 4.
  her ne kadar katil olarak anılacak olsa bile eline sağlık denilesi babadır. misal adam bıçağı alıp gitmese ve suç duyurusunda bulunsa idi. hadi bir şeyler olması gerektiği gibi oldu olay mahkemeye kadar intikal etse idi. hadi gene bir şeyler yolunda gitse dava mahkemede yıllarca sürecek değilde hemen görülecek olsa idi. muhtemelen her şey bu kadar şansa bala yolunda gitse ve kanıtlı olsa bile o şerefsiz muhtemelen hiç ceza almadan yırtacaktı ve belki aynı çocuğa belki başka çocuklara gene tacizde belki nasıl olsa ceza almıyorum diyerek tecavüzde bulunacaktı..
  23 -5 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  Devletimiz de bazen güzel şeylere şahit olabiliyoruz. Devletimizin güzel memurları var olsun. Mutlu babaya ve aileye geçmis olsun.
  11 -3 ... bay efendi
 6. 6.
  izmir'de sıradan bir gün.
  3 -19 ... zall bana hep abi der
 7. 7.
  Faşist ve deli bir babadır. 30 yıl ile yargılanacaktır.
  1 -15 ... kivilive
 8. 8.
  tacizci bir şerefsizi öldürmenin cezası olarak 2.5 yıl fazla. ama tck içinde verilebilecek minimum ceza olduğu için hakimi tebrik ediyorum.

  ayrıca öyle bir iti öldürüp elini niye kana buluyorsun abicim?

  neler yapılabilirdi demeyeyim şimdi burada. *
  6 -3 ... eylulsabahi
 9. 9.
  adaletin yerini bulmasıdır.
  4 ... atthespace
 10. 10.
  cebir tekeli devlete devredilmiştir. bu haliyle, tabiat halinden devletli yaşamageçilmiş ve birlikte yaşamanın en temel kabullerinden biri olan suçun cezasının mağdur eliyle değil devlet eliyle verilmesi noktasında insanlar mutabık kalmıştır.

  toplu linçleri, cezayı kendi kesen insanlara falan iğrenerek bakıyorum.

  ama bir de bu var. böyle şerefsiz, aşağılık tipler var. allah korusun böyle bir şey başıma gelse napardım diye düşünüyorum. aynısı yapardım.

  medeni olmayı, hukukun üstünlüğünü falan nadiren de olsa bir kenara atmak gerekiyor. çok istisnai olmak kaydıyla. işte o anlardan biri. ölen yavşağın ıslah olma ihtimali yoktu büyük ihtimalle. kim bilir daha hangi yavrucakların geleceğini karartı. gebersin.
  7 -1 ... hergele kutay