bugün

Milletimizi, irademizi çirkince hedef alan şerefsiz tutum ve yorumlarımızı böylesine b.ktan resimlerle halka gazete ve dergilerde kendi zihniyetini masumca göstermeye çalışan p.c evlatları bunlar yanınıza kâr kalmayacak.

görsel
görsel
görsel

Bakin teröriste nasıl da masum çizmişler, katili aklamak budur işte. Nefret edilesi karikatürist eseri.
görsel

Halkın iradesini karalamak diye buna denir, serefsizligin öteki adı karaktersizlik yani p.cliktir.
görsel

Zihniyeti masum gösterme çabası bir örnek daha.
görsel

Bunlar bir hiç... ileride türk askerini ve polisini kötü gösteren resimler de olacak. Diktatör gösterme çabası...
görsel

Alçaklık.
görsel

Zihniyetinizi ve beyninizi parçalayan mermiler sizi kazdığınız hendeklere soktuğunda toprak sizi sindirmek için hasretle tutuşacak, girdiğiniz toprak her iki dünyada da cehenneminiz olacaktır.
görsel

Bir kez daha görüyorsunuz ki bunlar faşist, terörist ve bölücü zihniyeti aklama çabası, bizler kalbinizdeki alçaklık ve fitne ateşini çok iyi biliriz.
görsel

Halka hakarete basın özgürlüğü denir mi? Derhal yakalanmalı bu şerefsizler.
megri megri bağımlısı açılımcı piçlerin sinirden devasa bir göt yangınına tutulduklarının kanıtı olan bir hadise.

enteresan olan şey, bunların istediklerini alınca gerisin geri pkklıların altına yatmaya devam edeceklerini bilmediğimizi sanmaları. gerçekten, yazınca ben bir kez daha tuhaf oldum akhi.
görsel

Abd nin uşakları, ermeni tohumları...
görsel

Türk polisini hedef alan zihniyetiniz vatanın bölünmez bütünlüğüne etkisiz eleman gibi hiçbir faydası olamaz.