1. 1.
    bence almalısın. bundan aşağıya nasılsa düşmeyecek ama 1 ocaktan itibaren ötv indirimi bitiyor, ikinci el alacaksan da yine kötü haber; seçimden önce de sonra da dolar 5'li yerlerde kalmaz.
    1 ... masklavi
  2. 2.
    şu an piyasa uygun bu zamanda alacan artık kaç beygir alırsın onu bilmemde .
    istersen benim arabayı satayım sana.
    1 ... hayta38
  3. 3.
    Şimdi ikinci eli 50.000 tl olan araba yıl başından sonra 65.000 tl olacak ve sen aynı soruyu o zaman da soracaksın.

Hatırlıyorsun değil mi? 1.5 yıl önce aynı arabanın fiyatı 45.000 tl olduğunda da aynı cümleyi kurmuştun.

Şunu anlayın artık, bu ülkede bunlar başta olduğu sürece hiçbir şeyin fiyatı düş-me-ye-cek.
    3 -1 ... n dakota
  4. 4.
    (bkz: soru ekini birleşik yazan insan)
    5 ... georgeborclu
  5. 5.
    Kredisizse al. Kredi çekeceksen alma. Çok yüksekmiş, bana öyle dediler vazgeçtim.
    1 ... tursusu kurulmus kiz
  6. 6.
    hava olsun ayağı yerden kessin diye alacaksanız almayın. gerçekten ihtiyaç varsa alın. çünkü zıkkımlar artık sadece yolda değil kapının önünde durduğu yerde para yakıyor.
    1 ... caranthir
  7. 7.
    nekadar lık birşey arıyorsun diye sordurur
    ben arabamı satma konusunda ciddiyim sende ciddiysen özelden detayları görüşürüz.
    1 ... hayta38
  8. 8.
    aldın aldın. pişman olacaksın yoksa. belki fiyatlar düşer diye hayal kurma. belkilerle yaşama.
    1 ... kurtkedisi
  9. 9.
    yılbaşına kadar araba almak şuan için mantıklı. yılbaşından sonra bir süre daha fiyat artışları devam eder gibime geliyor.
    2 ... sadede gel
  10. 10.
    Alırsında,masrafı çok.senede 2defa taşıt vergisi,her sene sigorta,kasko.2senede bir muayne,eksoz muaynesi,artı benzin pahalı ve araç bakım masraf ve ücretleri var.yakında birde arabaya niye biniyon lan vergisi de çıkar.yani bu ülkede araç almak kazıklanmak demek hiç mantıklı değil.
    4 ... kalahari 1