bugün

sözlükte olmasını can-ı gönülden istediğim, hayat kurtaracak butondur. bir tuşla hayat daha güzel olabilir.
(bkz: sözlük içi faşizm)
mümkünse bu yazarı sil, engelle, banla, internet kablosunu yok et, bilgisayarını çökert, elektriğini kes, evini yak, yoksulluk çekmesini sağla, en acı bir şekilde ölmesini sağla görevini yapacak butonun bir alt versiyonudur.
megalomanlığın son raddesinin ifade şekli. her fikir değer taşır.
olması halinde ben ve daha birçokları tarafından kullanılacağına inandığım buton.

laiklik, kemalizm, şakirt, kürt, türk başlıklarından sıkılan bünyeler için mükemmel bir buton olacaktır. hemen hemen aynı troller tarafından entry haline getirilen bu olgular bünyede kabak tadı vermeye başlamıştır.
gerekli buton.
(bkz: ekşi ++)

biz de neden olmasın.
hbbia'nın sözlükte kendi kendine yazıp okumasına yol açacak butondur.
narsist yazarların sadece kendi entrylerini görmesiyle sonuçlanacak bir girişimdir. her kötü entryde bir yazarı sileceksek işimiz var.
böyle bir buton olması tüm yazarların seçiciliğini belirler sadece. isteyen kullanır, istemeyen normal sol frame'de kalır. keyfine keder. kimsecikler de karışamaz.

şahsen ben ekşi sözlük'te kullanıyorum. belirlediğim sözcükler ya da yazarlar var ve ne o sözcükleri ne de o yazarların mahlaslarını, açtığı başlıkları veya entry'leri görmüyorum. fıstık gibi hayatım oluyor.

-----------spoiler-------------

bunun sansürcülükle filan alakası yok... zira kendin belirliyorsun seçeneklerini, amına koduğumunun evlâdı. babanın yırtık donunu sikeyim senin ki, sen fırtlamışsın oradan.

-----------spoiler-------------

ayrıca:

kullanıyorsam ve anama bacıma bu yüzden küfür edecek varsa:

hele bi yamacıma gelsin bakalım.
gerekli buton. birçok yazar bu şekilde sözlükten daha fazla zevk alabilir.
hbbia, kukla, espri yapamayan adam, kompetan, embesilite ve daha nicelerini gördükçe varlığını ısrarla istediğimiz butondur.
kafayı kuma göm butonu' nun eş anlamlısıdır.
kendime kullanacağım bir buton olurdu herhalde. (bkz: ayrıca buton değil düğme)
kesinlikle sözlükte olması gereken butondur.
ama sınırı olmalıdır, ne bileyim, mesela maksimum 10 yazar için kullanılabilir bu özellik.
koolcat'in hiç bir entrysini gösterme butonuyla aynı işlevi görmektedir kanımca.
trolleri, okunmama, dikkat çekememe telaşına sokacak butondur. trollerin daha az rağbet görmesi hasebiyle de sözlük içinde daha az tıklanma olayı olacağı için yöneticilerin hiç işine gelmeyecek bir butondur. ütopyadır.
ne yazık ki!
donuz ulan donuz işte.

ağlıyorum amk haftalardır,

(bkz: donuz/@koministimam) elli defa dedik dinlerler mi? niye çünkü yararlı bişe.
olmalıdır. seçici kesimin tercih edeceği butondur. gözünü boş yere yormaya engel olur.
akdhjakdhkja yaprak kafalı elitist geçinen barzoların ısrarla istediği butondur. lan davar zorla mı okutuyorlar. göz kapaklarına kibrit yerleştirip kafanı testerenin mekanizmalarından biri ile ekrana karşı sabitleyip okuyacaksın ulen mi diyorlar. ya amınakoyim battaniyenin altına filan girin temmuz gelince de intihar edin istirham ediyorum. evet.
sözlük için gereklidir efendim. ekşide var da bizde neden yoktur.
tam da şu anda olması gereken butondur. sol framenin resmen anası sikilmektedir. (bkz: zorunda mıyım)
sözlükte bu kadar troll varken, olsa basılı kalabilecek butondur aynı zamanda. zall duy ulan sesimizi artık.
Yöneticilerden, ağzı yayarak lüüüeetfeeen diye isteyeceğim butondur. Bir devrim olur, mutlu eder. Ne küfür ne de başka azgınlıklar kalır

edit: otomatik tamamlama hatası ve imla

Yeni edit: Valla çıktı buton. +donuz butonu sayesinde entryleri gizlencek başlıkları görülmeyecek. Çok iyi oldu, çok güzel iyi oldu.