bugün

yine bir sabahın beşi ve yine akıllarda o soru; bu yazarlar neden online?

olum gidin yatın lan...
çünkü ile başlayıp dolayı ile biten klişedir bunun cevabı. zordur, hem söyleyen hem işiten için.
öğlen 2'ye kadar uyumuşlardır.
tez sunumuna hazırlanıyorken sıkıldıklarında; birkaç entry giriyim, ne olmuş ne bitmiş bakayım dedikleri için.
24 nisan 2010 sabahının dördünde, 151 online yazar görünce, yine yeniden insanın kendine sorduğu soru.

lan hadi ben manyağım, psikopatım da, siz niye uyumadınız olm?
yarin yapacak hicbir sey olmadigindan, gunu geceye baglayan zaman diliminde kiyasiya uyumak.
sabahın köründe online olan yazarlara sorulacak soru.

şahsen bir öz eleştiri olarak kendime sordum bu soruyu, cevabını bulamadım.
(bkz: nereye bakıyor bu adamlar)
(bkz: alışkanlık)
sabah ilk iş sözlüğe giriş yapmak.
sonrasında diğer işleriyle meşgul olup sözlüğü askıya almak.dolayısıyla online kalmak.**
aralarından "çünkü eşeğin zikinden dolayı" şeklinde cevaplayacak bir yazarın mutlaka çıkacağı yazarlar güruhu için sorulan sorudur.
online'mışım abi ben ya, düşünebiliyor musun?

(bkz: bittiniz lan bittiniz)
ay ışığının ruhumu harmanlaması ve iyileştirmesi, denizin dinginliği ve balıkçı teknelerinin mütevaziliği, rakının hayata verdiği sürrealizm, kalp gözü açık insanlarla yapılan paylaşım, ilahilerin ruhumu dans ettirmesiyle varlıklarla aramdaki fizik ötesi aşk ve bedenimi alkolle yaktıran çok boyutlu aşk olsa gerek dostlarım. Iyi sabahlar, bugün tahmininizden güzel olacak, köşeyi dönün ve mucizeyi görüceksiniz. gününüz aydın olsun.
(bkz: uludağ sözlük gece tayfası)
bazı okur arkadaşlar merak edebilir, fazla mesai için burdayız.

(bkz: sözlük yazarlarının entryler için telif alması)
şuanki yaygın sosyal paylaşım sitelerinde onlıne olmaktansa, kendini sözlüğe feda etmiş kişilerin potansiyel durumlarının anlamlandırılmaya çalışılması .
normal bir insanın uludagsozlukten başka ne beklentisi olabilir ki. elbette iki seçenek var.

1. boş beleş entryler girmek.
2. çiftleşmek.
düşünme egitiminize en baştan başlıyorlar.
işte bunlar hep simülasyon.
fazla zorlanırsan bırak.