bugün

Ağabeyimdir. Ya da yok yengem de olabilir. Çocuk tükandayken sürekli arayıp bir yere çağıran yok beni burdan al, yok şuraya bırak, yok gel eve şundan alalım diyen yengem yüzünden, ayrıca tek başına fazla yorulmamak adına yanına bir ahbabının yeğenini aldı ağabeyim. O oğlanın salak arkadaşları da onun yanına takılmaya başladı. Dükkanda 2 ay öncesine kadar 2, ara sıra 3 kişiyken şu aralar 7-8 kişiyi buluyoruz. Amına koduğum körleri doğru düzgün iş de yapamıyor. Geçen bi mercedes splinter vardı dükkana geldiğimde. Abim çocuklara bırakmış gitmiş yengemin yanına yine nereye çağırdıysa. Geldiğimde arabanın dışını siliyolardı. içi bittimi dedim bitti abi dediler hiç bakmadım. Çektik kapının önüne. 15 dakika sonra sahibi gelip sağına soluna bi baktı. Sonra yanına çağırdı beni eğdi kafamı. Bu ney yiğenim dedi. Baktım yerde toz torpak öylece duruyor, sigara izmaritini bile görmemiş amk körleri. Normalde 40 lira alacağım araç için adam 10 lira verdi hiç bişey diyemedim. Sonra döndüm çocuklara kim temizledi bunun içini dedim. O dedi bu temizledi o dedi şu temizledi. Önceki günlerde de aynı olayı defalarca yaşadığımdan ötürü hemen üçünü siktir ettim. Gelmeyin bidaha amına koduklarım dedim. Onların yanında biri daha gitti. Şerefsizler çalışmaya deyil çene çalmaya geliyor. Çay bedava sigarayı otlan, oh ne güzel. Abimede anahtarı ver sikerim işleteceğin dükkanı senin dedim. Kalktım 8 de geldim. Bahtımı sikeyim yağmur yağıyor 4 saattir boş oturuyom tükanda. Neyse teşekkürler.