bugün

Sen hep kendine önlemler aldin,
Ben kendime yasaklar koydum,
Onumuzde barajlar var,
Bu su hic durmaz.
Bülent ortaçgil'in "kadın sesi değmiş şarkılar" konserinde birsen tezer, jehan barbur, Ceylan ertem ve ortaçgil''in düetiyle daha da anlamlanan Güzide parçadır.
Dinlemeye doyulmaz Ortaçgil parçalarından biri. Leman Sam ayrı güzel söylemiştir.
Dururmu hiç o ahı su.
Mefalüsun mefalitun nefais...
Gülben Ergen'in okuyarak mahvettiği şaheser.
Bu su hic durmaz. Su akar turkler bakar. Hehe yemezler canim o eskidendi. Simdi baraj manyağı olduk. Korkuyorum birgün o baraj insaatinda calismaktan yaaa.
Sen hep kendine önlemler aldın
Ben kendime yasaklar koydum
Önümüzde barajlar var
Bu su hiç durmaz
Bu su hiç durmaz

https://www.youtube.com/watch?v=Ed3AekHGx94
inşallah durmasın da zaten be ortacımgilim.

Şarkı sözü.
önümüzde barajlar var
bu su hiç durmaz.

ne güzel söz, nede güzel bir eser.

bülent abiye teşekkürlerimi iletiyorum.
sustun sustun konuşmadın
sonra kaçtın arkana bakmadan
insanlar şaşırdılar

sen hep kendine önlemler aldın
ben kendime yasaklar koydum
önümüzde barajlar var
bu su hiç durmaz..
sustun sustun konuşmadın
sonra kaçtın arkana bakmadan
insanlar şaşırdılar...
Sen Hep Kendine Önlemler Aldın
Ben Kendime Yasaklar Koydum
Önümüzde Barajlar Var .
Bu Su Hiç Durmaz hiç durmaz.

ilişkilerimin özetidir bu şarkı.
(bkz: jimmy durmaz)
Iftardan sonra öyle su içmişim ki tuvalette kurduğum cümledir. Oysa ki oruçta tutmamıştım..
ahh ulan. böyle samimi şarkı mı yapılır? dinlemekten vazgeçemeyip her dinleyişte daha da can yakan şarkı.

canım yanıyor bülent bey yapmayın şöyle şeyler.
Gülben ergen yorumu berbattir.
Her bir araya gelen bir kadın bir erkeğin düet yaptığı şarkı. Biriniz gelin bizde eksik olmayalım.
bülent ortaçgil'i bana tanıtan şarkı.
sen hep kendine önlemler aldın
ben kendime yasaklar koydum

sadece bu kisim iliskiye baslamak icin kendine guven sorununu asamamis kisilerin sancisini anlatir.
iliskiye baslamadan once kendi kendimize onlemler alir belirli cerceveler cizeriz. oysa hayat planladigimiz gibi gitmez.ne kadar inisli cikisli olacagini kestiremeyiz.

önümüzde barajlar var bu su hic durmaz.
http://www.youtube.com/watch?v=fukU5o0gCH4
bir arkadas tavsiye etmişti ilk defa bugün dinledim hasta oldum. tşikirlir.
bülent Ortaçgil' in en sevdiğim şarkısı. içimde hiç hüzün yokken birden aklıma düşer, sanki o Ortaçgil' in sesindeki dinginlik içime akar, olmayan ya da belki de ulaşamadığım imkansız askima açılıyormusum gibi hissederim. Sonra çok merak ederim, bu şahane şarkının hikayesini ancak Ortaçgil anlatmaz, kendisi biraz da kibirlidir ama haklı bir kibirdir bu ne yasadiysam şarkılarkmda anlattım, nasıl yorumluyorsan odur der.
elimde olsa, Ortaçgil dışında kimsenin bu şarkıyı-ve hatta çoğu Ortaçgil şarkısını - yorumalamasini istemem

aynı zamanda mahmut çınar' in bülent Ortaçgil' i anlattığı biyografi kitabının adıdır.

"bu su hiç durmaz, çünkü su duran birşey değildir ".
güzel bir bülent ortaçgil şarkısı.
Gözlerimi yeni açtım bu şarkı dilimde, rüyamda mı duydum acaba?
Genelde sevdiğim bir şarkıdır.
genelde dişi kesim tarafından dinlenen şarkıdır. şimdi ben baktım fena da sayılmaz ama haa *
güncel Önemli Başlıklar