bugün

18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçında kendilerini yaratıcı zanneden, yalaka mı yalaka fenerbahçe taraftarı tarafından yapılmış tezahürat. tabi adam gibi adam tayyip erdoğan pankartları açıp, akp mitinglerine atkılarıyla kitlesel katılımlar gösteren topluluktan her şey beklenir.

(bkz: hem fenerbahçeli hem akp li olmak)*
Yakında '' bu ülke tayyip'in siktirin gidin! '' demeleri olası olan topluluğun, şımarıklığı.
fenerbahçe taraftarı kimselerin kendilerine yakışanı yapmalarıdır.
(bkz: insanlıktan nasibini almamış fenerli)
yalakaların, aptalların sözü.
ayıptır. (fb liyim)
herşey tayyipin zaten maşallah.

bir zaman ülkeyi de vermişlerdi kendisine.
(bkz: tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek)
budur: [null http://twitpic.com/3xzftm]
daha önce eskişehirsporlu taraftarların, son maçta da fenerbahçe taraftarının yaptığı amaç sadece o staddaki galatasaraylıları kızdırmak olan tezahurat.

Türkiye de hiçbir taraftar grubu tek bir siyasi ideolojiyle iç içe değildir. Her taraftar grubunun içlerinde sağcısı da solcusu da mevcuttur.

Tribündeki taraftarı gözlemlemekten bihaber insanlar bütün Fenerbahçelileri tayyip erdoğan hayranı gibi zannedebilir bu tezahurata göre. Nedense chp nin kadıköydeki ezici üstünlüğünü gözardı ederek.

tahminim odur ki; bu tezahuratın çıkışında yatan espri, toki başkanının stat açılışında yaptığı nerdeyse "burayı biz yaptık siz sığıntısınız, kiracısısınız..vs" demeye getirdiği ve galatasaraylıların sinir olduğu konuşmaya yapılan göndermedir.
iKTiDARDAN NEMALANMA DÜŞÜNCESiYLE YAPILMIŞ YALTAKLANMADIR. YAZIK ÇÜNKÜ EMiNiM Ki PEK ÇO KFENERLi BU YALTAKLANMADAN UTANÇ DUYUYORDUR.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.