bugün

Erm*nistan eski savunma bakanı seyran ohanyan isimli senaristin kurduğu cümle.

görsel

Meteoroloji ise yakın dönemde kemik yağışı ihtimalinin olmadığını bildirdi.
Mitoz mu mayoz mu bölünme diye sorasım geldi. ırkçılık ne kadar kötü birşey görüyorsunuz işte. Ayranı yok içmeye senin neyine ayran amk fakiri.
En son tepelerine düşen top mermisiyle uçmayı öğreniyordu bunlar ne ara atar gider yapar olmuşlar?
Böyle zamanlarda ülkelerde yetkililer böyle açıklamalar yapar. Gerek halka, gerek orduya moral vermek, gerekse dünya basınında sansasyonel haber oluşturup, ilerleyen zamanda sağlanmaya çalışılacak pozitif altyapıyı oluşturmak için.

Ama bu açıklama biraz fantasik hatta komik olmuş.
Rusya'ya güveniyorsan o da gelsin. Topunuz gelin.

Türkler öyle bir millettir ki, Hayatta bir tane bile kalsa devlet kurup intikamını alır.
(bkz: yok artık daha memeler)
görsel
doğru bilgi ben inandım.
sadece kadınlardan 2 tugay kurulsa bu mallara yeter de artar bile (şartlar eşitlensin diye söyledim)

kendi ülkesindeki çomarlara gaz vermiş muhtemelen.
görsel
Akıllara lucid dreaming ihtimalini getiren komik iddia. Gerçekten de güldüm.
Lan Ermeniler bile artık Ermenistan'da yaşamıyorlar. Amerika'da Fransa'da bilmem nerede lobi faaliyeti yapanlar dışında kimsenin umrunda değil o boktan coğrafya.
Ülkede kalanlar da siyasal kaygılardan dolayı boşa atıp tutuyorlar.

Yok arkadaş. Yunanlar bir, Ermeniler iki. Gözü doymaz iki aç köpek ırk. ikisi de yanıbaşımızda. Türkiye'nin kahrı çilesi bitmez oğlum ya.
Ohanyan oha yani.
Lan bizim bolünmek gibi niyetmiz olsa size mi birakiriz.
Hadi oradan.
Ne kullandığını da yazsaymış.
Siktirsin ordan oç. Azerbaycan bu ibneleri tek başına sikip atıyor. 2 milyon nüfuslu bok çuvalının artistliğine bak AMK.