bugün

Bu sabah uyandığımda camda bir kuş gördüm. Elimi uzatsam tutacak gibiydim. Camı yavaşça açtım elimi uzat yakaladım. Biraz sevdikten sonra... Hadi yavru kuş artık özgürsün dedim. Havaya attım biraz çırpındı. Yere doğru inmeye başladı. Önce alt katın balkon demirine çarptı. Sonra marketin tentesine vurdu oradan zipladi araba vurdu. Hayvan hala ucmaya çalışıyor. O ara mahalle kedilerinden biri kaptı kuşu. Sanırım şu an aramızda yok.

Yazık ya ne kadar sevmistim oysa ki.

Ağlıcam amk yaaa.
Tamam tamamlamam.
Kulaklığım beni boğuyordu. Geç olsa da anlamıştım.
Forum oyunu sanırım bu da hayırlı olsuuun.
Akşamki patavatsizlarin soyledigi o aptalca sozleri hatirladim, onlari özenle Allaha havale ettim.
Yanımda bir kadın ile uyanmak isterdim. Fakat Askeriye de elli erkek ile uyanıyor insan.
gregor samsa devcileyin bir böceğe dönüşmüştü, bir koli raid sıktım da anca geberdi.
gözlerimi ovuşturdum.
haftanın son iş günü deyip zevkle kalktım.
Gece vardiyadında çalışmakta olduğumdan dolayı tamamlayamayacağım cümle.
Bu sabah üstümde bir ağırlıkla uyandım. Odamın içi nasıl kasvetli nasıl kasvetli. Yağmur camlara patırt patırt diye vurduruyor. Popomuda peteğe dayamışım, oda pişmiş yanıyordu. Yani bok gibiydi. Her günkü gibi. Zaten insanlar nasıl sabah mutlu uyanır bilmiyorum.
bu sabah uyandığımda cumlesını tamamlama fırsatı vermeden kodum kafasına bı tane.
Baktım ki izmir'e yine kış gelmiş. Hava kapalı, soğuk. Ilkbahar gibiydi oysa kaç gündür.
Bel ağrımın geçtiğini ama hala mide bulantımın devam ettiğini gördüm. Neyse hiç yoktan iyidir dedim bi kahve yaptım. Sonra da yaktım cigarayı.
bu sabah uyandığımda da kızım annesiyle benim aramda uyumuyordu... hem annesi diye biri de yoktu... hngi sabah olacaktı.. haykırıyordu genç adam...

-benim ne zaman yüzüm gülecek!...
Yine kararsızlık delhizinin içinde boğuluyor olacağım.
işe geç kaldığımı fark ettim.
sertleşmiş penisimle bakıştık.
güncel Önemli Başlıklar