bugün

Günaydın sözlük, bu sabah neden erken uyandınız ? Mutlu huzurlu günler.
Günaydın. Uyuyamadım ki. Amin.
uyumadan işe geldik.
fuhuş operasyonu yapan ahlak polisi gibiyim sabahın köründe işe kalkıyorum.
Erken yattım, erken kalktım.
Uzun suredir ara verdigim sabah ibadetlerime geri donmeyi dileyerek yattigim gecenin sonunda, o kapinin bana tekrardan acildigini bilerek alarmsiz uyandim.
iş güç var, sığırlar kendi başlarına ahırdan çıkıp nasıl otlansın. önden yürüyecek birileri lazım.
Teyzemlerdeydim erken kalmak zorunda kalktım.
Sabah seksi yüzünden bu geçilecek bir husus değil.
Evliyim ve kaynim bizde kaliyor.
Aksamdan kalan kiymali pideyi ondan once yiyebilmek icin erken uyandim.
Zafer benimdir...
Okula belge bıraktım hava Ateş ediyor.
Gezmeye gideceğim çünkü.
Işın tedavisi için.
hic uyumadimki.
Isim geregi her sabah 03:45. Uyumamak marifet degil. Her gun 4 saat uyku ile ayni saatte uyanmak marifet.
2,5 sene çıktığım insan başka karşı cinslerle oraya buraya hikaye atıyor kalpli clublarda saat 4 gibi. Daha ayrılalı 10 gün olmadı. Zaten bana uzak olsunda ne yaparsa yapsın modundayım. Ama ortak arkadaş çevremizin bana acır gözlerle bakacağını şimdiden görebiliyorum. Ee uyku tutmadı tabi biraz. Nasıl desem kendimi tam bir mal gibi hissediyorum. Nasıl bu kadar geri zekalı olabileceğimi düşünüyorum. 1 sene sonrada tekrar hi diyeyim sözlüğe bu arada.
(bkz: hi)
Hiç uyuyabildin mi diye sorsana.
2.5 yaşındaki sıpamın sabahın 7sinde güneş doğdu diye kulağımın dibinde çığırması.
çok sevdiğim iş yerime çok sevdiğim işimi yapmak için geldim.
2 yaşındaki oğlumun baaaabbbaaa diye bağırıp üzerime çıkması sonucu irkilerek uyanma ile gerçekleşen olay.

Biri daha yazmış buna benzer birşeyi demek ki bu yaşta uykuya karşılar hepsi.
zorla uyandırıldım amk zorla ve dedim ki saat daha sekiz bile değil. aldığım cevap şu ''olsun '' la havle...
Çünkü Eşeğin zikinden dolayı.
Çünkü iş var iş. Köleyiz anasını satim.
Şimdi misafir var diye kahvaltı geç olacak ama yaptıktan sonra istikamet kütüphane.
çünkü nöbetten çıktım.
kedim kendini sevdirmek için elime kafa attı.
true story.