bugün

güzel bir yoğurt ve üstüne biraz fanta içeceksin, perdeleri kapatacaksın. birde hafif bir film açacaksın.
bir bardak süt içiniz yada biraz ayran rahatlarsınız uyursunuz bir de hafif serin bir oda olcak tabi.
Sadece yastığa başınızı koymak.
(bkz: ayran içmek)
Netin olmaması telefonun dakika sms nin olmaması en kötüsü sevişilecek bunu geçtim konuşup haberlesilecek bi sevgilinin olmaması (gece geç saatlere kadar çalışıyor) ailemin yanında olmak.çok sıkıcilar şu an stv izleniliyor.ve tabi son 3 haftanın aşırı yorgunlugu.
duştan çıkıp yalnız başına, havlun ya da bornozunla sobanın önüne kıvrılmak..

(bkz: uyumak üzereyim sözlük)
mıden bossa zehır gıbı uyursun.
Koyunları 100 den geriye 3'erli gruplar halinde atlatmak. Evet.
1-2 saat ders çalış yada kitap oku sonra duşa gir.
yalnizsan her saat uyuyabilirsin.
yatağa girmek.
melisa çayı içmek, sabırlı seks, yoğun spor, hastane acilinde alınan sakinleştirici. ilk 2si daha tavsiye ettiklerimdendir.
halı saha maçı.
Bir bardağa sıcak su koymak, içine iki dal lavanta atmak, Sonra bana mesaj atmak, dakikasında hallederiz.
bu saati 6-7 civarını bahsediyorsanız sorun yok uyurum siz bana gece 3'de uyumak için yapmam gerekeni söyleyin, bu şaka değil gerçekten 6-7 civarı uyuyabiliyorum gece 1-2-3 yardıryorum uykum olmuyor şu fakire bir çare.
yoğurt ye yoğurt guzum.evet ben babaneniz.
yorgunluk olmadan uyku da olmuyor, yatakta döne döne kendimi yorup öyle uyuyorum ben..
history channel açılır.
seroquel 300 mg. kesin cozum.
Sabah eşşek gibi çalışmak veya uyumamış olmak.
Birinin kucagina yatmak ve o kisinin saclarinizla oynamasiNi Istemek.
(bkz: Süt içmek)
sabah 5.40ta kalkmak az biraz yol yurumek ve uyumak icin kafayi yastiga koymak. gerekli olan tek sey yastik.
2 bardak ayran içip yatarak kitap okumak.