1. 1.
    Cevabı merak edilen sorunsaldır. Bu kadar cinselliğin döndüğü bir sözlükte kızların yazmasının tek mantıklı açıklaması en az bizler kadar azmış olmalarıdır.
    -4 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Benim gibi yakışıklı, zengin ve en erken 30 dakikada boşalan mühendis delikanlıları tavlamak için.
    1 -5 ... gozlerinmeyhanesiisback
  3. 3.
    ilk Girişte bi yarım dakika kadar ben de bunu sorguluyorum ama biraz alışınca daha az bulantı yapıyor.
    10 -4 ... ruzan
  4. 4.
    Sözlükte kız yok. Sen olsunlar istediğin için varlar sanıyorsun.

işte bu cümleler kadar saçma bir sorgulama.
    8 ... erkeksi bayan buse
  5. 5.
    çünkü kızlar tırmanmayı seviyor.
    1 ... liberter sosyalist
  6. 6.
    Kızlar çok ilgiyi ancak buradan buluyor da ondan. Dışarıda kimse yüzüne bakmaz ama burada yazanı da ilgilisi de çoktur.malum 250 gram için şekilden şekile giren itneler dolu.
    2 -1 ... archertyu
  7. 7.
    Erkek erkeğe mi takılmak istiyorsunuz? Amacınız buysa hatunları/harunları şutlayalım? Yani erkek erkeğe takılmak da ne bileyim...

Uludağ sözlük bilgi makinası(!) olduğu gibi; evlendirme, çiftleştirme kurumu ayrıca. Seven sevdiğine sevdiğini söylesin siz de rahatlayın hatunlar da. Evlileri araya katmayın namusumuzla şerefimizle yazıyoruz şurada amk. Az ötede oynayın.
    13 -1 ... queenn of darkness
  8. 8.
    Durumu düzeltmek içire rö re. Sözlüğe katıldığı an itibarıyla sürüye katılırlar. Psikolojileri de o yönde ilerler. Hepsi aynı değildir.
    2 ... mazkanata
  9. 9.
    hiç düşünmedim bak bunu
    neden buradayız lan acaba.
    2 -1 ... birkediannesi
  10. 10.
    Cevabı çok basit ... ananın örekkesinden dolayı.
    4 ... oophelia