1. 1.
    cidden merak ediyorum bunu. ateistleri ile ünlü olan yarı popüler uludah sözlük'te kaç tane delikanlı ve adam gibi adam diye nitelenebilecek ateist var? şahsen ben ne yazık ki -evet cidden bunun eksikliğini tüm hücrelerimde yakıcı olarak yaşıyorum- bir tanesine bile rastlamadım. hepsi ayrı bir şark kurnazı, hepsi ayrı bir riyakar. tanıştığım tüm ateist yazarlar aynıydı diyebilirim. tek tip ve batı hayranı... teori olarak anılan şeyleri kanunmuş gibi lanse etmekte de üstlerine yok doğrusu. dostum! adı üzerinde te-o-ri!

bakın ben herkesi kucaklamaya, mıncıklamaya ve tıklatmaya çalıştım sözlük kariyerim boyunca. ateist güruh da bunların içindeydi. Özellikle ateist kızları çok hoplattım. ama an itibari ile ateist yazarlarla olan münasebetimi kesiyorum. nedeni geri kafalı olmalarından ziyade yeniliğe açık olmamalarıdır. yıl olmuş 2018 halen yok maymun, yok primat, yok ceviz... lan hepsini anladım da ceviz ne alaka be?

isteyen kendisini maymun olarak görsün, isteyen orangutan... ama dediğim gibi her şeyden önce delikanlı olmak gerek. ben adamda delikanlılık ararım! saygısızlıklarınızı da affedebilirim. ama bir şart var... bari biriniz delikanlı olsaydınız be!

freeze you later
    5 -1 ... absolute zero
  2. 2.
    (bkz: seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara)
    2 ... bize de mi caylak
  3. 3.
    deistler de listeye girebiliyor mu ? neticede tengri, allah, tanrı, rab, yaradan, kutsal güç...adının ne olduğu önemli olmamakla birlikte bu kainatı ve içinde yaşadığımız gezegeni bir yaradanın yarattığına inanan insanlardır deistler...bu kişileri de liseye alacak mısınız ?
    2 ... keshberfo