bugün

- bu resimde ne görüyorsun
+ çıplak bir kadın
- yalancının
+ walla ama gözlerini kısarak bak **
(bkz: mutluluğun resmi)
renk korlugu testinde sorulan sorudur. renk korlugu varsa kisi, saglikli kisiden farkli cevap verir.
bir sorudur. bildiğin sinek olarak algıladım. ben baya farklı bir şeyim sanırsam. açık ve net.
bir erkegin basinin etini yiyen iki koca memeli kadin.
i see dead people.
memeyi paylaşamayan 2 erekte olmuş erkek. ters bakınca da yengeç.
karşılıklı twerk yapan iki memeli kız var.
su aygırına hallenen orangutan..
canavar görüyorum.
Memeyi avuçlayan 2 tane travesti gördüm.
kan görüyorum hocam,vahşet görüyorum.
balık görüyorum allah affetsin.
Leğen kemiği gören tek ben miyim.
sehpanın tozunu alan iki uşak. kırmızı lekeler de resmin üstüne dökülen vişne suyu.
Bu mürekkep lekesi rorschach 'ın meşhur lekelerinden 3. Kart dır.

Bu kartlar 10 tane dir. Yaralama öldürme işlerine girişmiş suçlu olan hastalara gösterilir.

Gördüğünüz kart 3. Leke kişinin sosyal etkileşimlerde başka insanlarla nasıl bağ kurduğunu simgeler. iki insan görmek, aynaya bakan bir insan görmek, kelebek ya da güve bu karta sıkça verilen cevaplar arasındadır.
(resim:#1)
Bu mürekkep lekesi rorschach 'ın meşhur lekelerinden 3. Kart dır.

Bu kartlar 10 tane dir. Yaralama öldürme işlerine girişmiş suçlu olan hastalara gösterilir.

Gördüğünüz kart 3. Leke kişinin sosyal etkileşimlerde başka insanlarla nasıl bağ kurduğunu simgeler. iki insan görmek, aynaya bakan bir insan görmek, kelebek ya da güve bu karta sıkça verilen cevaplar arasındadır.
görsel
Beş ayak.
Kafasının arkasından çekilmiş bir köpek yada kedi gördüm sanırım. Evet bunu gördüm.
görsel
ağaç.

entry resimde.
Fırın küreği.
bir çift el, neyi avuçluyor?
iki tane simetrik el arkasında gün batımı güneş manzarası. Filtre ile karartılmış.
Gün batımı. Ortalık kızılla karışık alacakaranlığa gömülmüş.
Sinirlendirilen ince boyunlu bir kadının, saçları diklesmis, arkadan çekim hali.
güncel Önemli Başlıklar