1. 25.
    bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz
    2 -5 ... bu nick kullanilamaz
  2. 26.
    ne bu? akp nin oyları zamlarla doğru orantılı mı yani? atvnin uludağ ayağı mısın kardeşim sen?
    4 -3 ... esskmk
  3. 27.
    Vay ben demek ki elektriğe, doğal gaza, vergilere gelen zamanlar iktidar partisinin oylarını bu bir aylık süreçte arttırmış. O zaman zamlara devam!
    4 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  4. 28.
    olum havuz medyası elinizde. internette de tonlarca haber sitesini siz yönlendiriyorsunuz. ona rağmen buralarda algı kovalamak zorunda kalıyosunuz. ne üzücü lan. onca güç hala yetmiyor bi türlü size. fakat bi sorun var işte. özellikle düşünmeden, sorgulamadan bi düşünce fanatiği olmayan yeni nesille beraber oylarınız yok olup gidiyor. çünkü şartlanmayarak doğdular yeni dünyaya. ellerinin altında koca bi dünyayla var oldular. internet denilen şey yaşayan bi organizma haliyle televizyon gibi orayı yönlendiremiyosun kolay kolay. gençler de ne olup ne bitiyor rahatlıkla farkında. 1 litre kola almaya çıkıyor 4 lira para eksiliyor cebinden. 1 paket sigara alıyor 20 lirasına çöküyolar. allahtan ekmeği hala 1 li seviyelerde tutuyosunuz. o da bitse yok olup gideceksiniz. her neyse. dilediğiniz kadar manipülatif anketlerle oy devşirme çabalarına girin. 2023 te bu iktidar son bulacak. hadi geçmiş olsun.
    2 -1 ... cikar ustundekileri
  5. 29.
    ali Babacanın partisinin jet hızıyla ilk üçe girdiğini görmezden gelen bir araştırma bu, hükmü yok.
    2 ... biraylakadam
  6. 30.
    Akp bunu alsin ben butun turkiye ye gotumu veririm.
    3 -1 ... vr38 ile uyuyan adam
  7. 31.
    bu pazar iyi parti.

sonraki pazar iyi parti

ondan sonraki pazar iyi parti

önümüzdeki ay iyi parti

sonraki ay iyi parti.
    4 ... amor vincit omnia
  8. 32.
    Milletvekili seçimiyse iyi parti.
    2 -1 ... sweet mandarine
  9. 33.
    bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz
    Ben onun resmini bırakıyorum siz anlayın.
    3 -2 ... saliokcu
  10. 34.
    Akp hariç hepsine.
    Çünkü akp bizi aç bıraktı
    işsiz bıraktı
    Borca esir etti
    Dini inancımızı yeniden şekillendirdi
    (bkz: haim nahum doktrini)
    3 -1 ... lenova