bugün

akp'nin müteahhitinin türk milletine ettiği küfürdür.

(bkz: mehmet cengiz)
sözün söylendiği milletin yarısı memnun olduğu için çokta fifito olmayan durumdur.

(bkz: alan memnun veren memnun)

adam koyacağız diyor koymak istediği insanlar adamı savunuyor. yapacak bir şey yok bizden uzak olsunlar isteyene koysunlar.
halbuki bilmiyor o millet sürekli anıyor seni mehmet cengiz efendi.
Sadece onla bıraksalar iyi adamlar gruba dönderdi burun deliklerine varana kadar zorluyorlar.
"binali kalırsa yaşadık" demişti, hakikaten öyle oldu.
cengiz holdin in sahibi bu ifafeyi kabul etmiş. ben bu cümlenin diger firmalara karsi edilmis bir küfür saniyordum. dogruymuş.

mehmeh cengiz ; tapeleri hazirlayan polisler bile " bu milletin derken rakiplerini kast ediyor" diye not düşmüşler, ben milletime küfûr edecek kadar aptal miyim ? demiş röportajinda.

bu haberin yalan oldugunu,türk insanina küfür ettigini dogrulayacak kaniti olan varsa yesillendirsin.

ropörtaj linkini ekleyecegim.

link :http://m.t24.com.tr/haber...-kadar-aptal-miyim,281110
rte'nin ihya ettiği kıro müteahhit kankasının tıynetini öğrenmeyelim diyedir.
sol framede görünmesin diye ayarlamış uludağ sözlük moderatörleri. amaçları nedir düşünün artık.

buradan girebilirsiniz;

(bkz: bu milletin amına koyacağız)

---------------------------------------------------------------

akp'nin müteahhitinin türk milletine ettiği küfürdür.

(bkz: mehmet cengiz)

bkz: soygunla alakalı konuşmaların minik bir kısmı.

https://www.youtube.com/watch?v=9Z1619HKguU
Şey gibi....
Televizyonda tecavüzü yayınlayabiliyorsun ama küfürleri sansürlüyorlar.

Yönetim istifaa.
tahminimce şimdilik sineye çekilmiş, zamanı gelince tekrar sol framede görülebilecek başlıktır.

isteseler komple silebilirlerdi.
görev başarıldığı için artık iddia * sayılmayan bir söylemdir.

(bkz: koydular)
(bkz: mission completed)

o yüzden çok da şey değil hani. sözlükte başlığı engelleyenleri zaten tanıdık seneler içerisinde. hiçbir iş yapmadan yan gel osman üç dönüm bostan hesabı takılan site yöneticileri. sözlük içerisinde yazarlık kisvesi altında bu kadar suç işlenirken sessiz kalan dünün bugünün ve yarının iktidar destekçileri.

ülkedeki en büyük sermaye sahipleri ya yurt dışına gidiyor ya iflas bayrağı çekip kıyıya köşeye çekiliyor. en son cumartesi günü bir yerlerden "tahincioğlu"nun konkordato açıklaması yaptığını veya yapacağını duyduk. bu tahincioğlu basketbol liginin sponsorluğunu yapan firma. halen onların isminde oynanıyor lig gerisini sen hesap et. koyan sadece cengiz değil ve sadece millete değil her tarafa koydular itina ile.
Sol frame'e gelmeyen başlıktır.

Başlıktaki söz onuru ve şerefi kalmamış makarnacı takımına söylenen sözdür.
koyuldukça zevk alıyorlar.
Entry girilince sol frame'e gelmeyen başlık.
Akitlerin uğramadıkları başlıklardan olmuyor böylelikle, gelmiyor ki sol tarafa. *
cengiz inşaat da mı sözlüğe ortak oldu acaba?
elbetteki zall ve kurmayları tarafından yasak konan başlıklardan biri daha...

neyse:

mecliste 3 ay işten çıkarılma yasağı kararı alındığı saatlerin hemen öncesinde yüzlerce işçisine kıyım yaparak bu milletin gene amına koymuştur.

http://www.patronlardunya...-toplu-kiyim-yapti/234444
tahminimce fazla sloganlaştırılıp esas ima edilen değil görülmek istenen görüldü.

kimse orada türk milletinden bahsetmiyor. diğer inşaat şirketleri kasıt. onların amına koyucaz diyor meseleye fail zat.

ha bu memleketin amına koymadılar mı? ziyadesiyle koydular. ama fetö öcü, fetö terör örgütü kime sorsan allah fetönün belasını versin, iş muhalefet etmeye gelince fetö tapelerinden slogan cümleler. hemde fetö taktikleriyle çarpıtılarak servis edilen cinsten.

kemiksizlik bu.

başlığın kalkması doğru. milli hafızasan silinse yeridir. mehmet cengiz gibilerin ne bok olduğunu, nası yükseldiğini anlamak için bunlara odaklanmaya gerek yok. slogan siyasetinden kurtulalım yeter.

ek: hemen akabinde ''çok çalışacağız çok'' deniyor. kimse hatırlamaz. ironik.
Bu milletin amına koyanlar tarafından sansürlenen başlık.
Akitler sever bu milletin amına koyanları...
O sansür alırım Bi dal.
Bu millete şey yapanlar tarafından sol frame’e gelmesi engelletilmiş başlık.
Bu adamın bu kadar ağır bir cümleden sonra bu ülke sınırları içinde yargılanmadan dolaşması küfürden bile ağır bir aşağılanmadır.
cidden de gelmiyor sol framee.
(#43913053)
amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar.
yeni bir şey değil ......

Bezmen hakkında 1993 yılında Koruma Tarım
isimli şirketle, istanbul Su ve Kanalizasyon
idaresi'ne yüksek fiyatla klor satışı yapması
nedeniyle dava açılmış ve Bezmen duruşmada
"Evet, devleti kazıkladım" şeklinde ifade vermiştir.

Halil Bezmen (y.1949, istanbul), Türk iş insanı, yazar.

Özellikle Türk kamuoyunda "Rahşan Affı" olarak bilinen ve 22 Aralık 2000 tarihinde TBMM tarafından çıkartılan yasa ile cezaevinden salıverilmesi, iSKi dolandırıcılığının[1] ardından tarihi eser kaçakçılığı ve vergi kaçırmak suçlarından yargılandığı esnada yurt dışına kaçması ve son dönemde yazdığı kitaplar ile tanınmaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Halil_Bezmen

Halil Bezmen 1994\'te Amerika\'ya gitti ve \"Ben Yahudi\'yim,
Turkiye\'de baski goruyorum\" dedi.

https://groups.google.com...!topic/ademus/eiiXP7L-Mno
Bu milletin amına koyanlar tarafından sözlük yönetimine engellettirilen başlık.
Başlıkları engelleyebilirsiniz ama bu sizin de aynı akıbeti yaşamadığınız anlamına gelmez. Kafanızı kuma gömünce götünüz daha kolay hedef haline geliyor.

Bilin istedim.
bu milletin amına koymaya çalışanlar önce dönsün de kendi akıllarının amına koysunlar. ülke bırakmadılar. hırsılık, dolandırıcılık ve zina aldı başını gidiyor.