bugün

bir insana "seni seviyorum." demek için gerçekten sevmeye ihtiyaç duymamak "sevgili yapmanın" en kolay yoludur. bu yavşaklık da günümüz gençliğinin çoğunda görülen bir durum.
hakkaten karsınızdaki insana nasıl güvenip bi seyler hissedebiliyorsunuz. dışardaki iliskileri ve ilginc kisilikleri gördükten sonra arkama bakmadan kacasım geliyor. bu sartlar altında yapabilene helal olsun.
Esnek bir çeneyle.
Hala siz bunlarla mı uğrasıyosunuz?
Neşeli kızlarla sohbet edin kendiliğinden gelişiyor zaten. Çatık kaşlı kendini beğenmiş kezbanlarla vakit kaybetmeyin.
instagram, face, twitter sayesinde. eğer gavatsanız tinder da size uygun.
gece yarısını 17 geçe tamamen soyunup vücudumuzun her yerine 5 kavanoz 100lira olan baldan sürüyoruz daha sonra amuda kalkıp ayakları birbirine çarparak hızlıca ilerleyip gördüğümüz ilk karşı cinsin önünde haka dansı yapıyoruz dans başarısız olursa aşil tendonuna tekme atıp battal boy çöp torbasına tıkarak mağramıza götürüyoruz meme uçlarına ve cinsel organına elektrik vererek öz geçmişimizi sesli olarak 100 kere okuttuktan sonra kabul ettiyse alnından öpüp helalimsin diyoruz şeklinde yanıtlanabilecek soru.

not: ytd
Entry nick uyumu.
Amuda kalkıp tersten istiklal marşı okuyoruz.
bunu sevgili yapanlara sorarsak en isabetli yanıtlar demetini bir çırpıda elde edebiliriz.
sevişerek. yani ben öyle yapıyorum.
Nasip kısmet diyorlar ama ben inanmıyorum ya.

Hep sosyal medya, kantin, kafe vırt zırt.

T: Bir soru.
Bukadar mi yokluktasiniz yahu?
Nihat hatipoğluna sorulan sorular bile daha mantıklı kardeşler ne sevgilisi yahuu (bkz: biz böyle iyiyiz)
Önce yağı kızdırıyoruz. Sonra doğramış olduğumuz soğanları tavaya döküyoruz. Ya ben menemen tarifi yazacaktim nereye geldim?
Önce yağı kızdırıyoruz. Sonra doğramış olduğumuz soğanları tavaya döküyoruz. Ya ben menemen tarifi yazacaktim nereye geldim?
sevgili yapılmaz sevgili olunur.
insanı şaşırtan olay.
Piç erkek ol ya da cüzdanı kabarık erkek sevgili gelir kendiliğinden.
Olması için aşırı çaba sarfedenleri bir türlü anlamıyorum. okul, iş, semt ve eğlence mekanlarında ister istemez bulunuyoruz hepimiz. olduğun gibi davranacaksın ki sonradan doğal halin gözükünce işler sarpa sarmasın. arkadaş çevreni geniş tutacaksın bir şekilde gerisi gelir. Ama böyle şeyler en çok istediğin zamanlarda kötü gider bu hayatın şansın sen bakarken soyunamıyorum deme şeklidir.
malzemeleri kapalıçarşı'dan alıp evde kendim yapıyorum şahsen.
Söylemi bile itici değil mi? "Sevgili yapmak", günümüzde bu kadar Basitleşti bu kadar alçaldı işte. Ne mi? Her şey! Önceleri Her şeyin bir anlamı ve usulü varmış. Göz dolduran gurbetlik, aşk ve özlem konulu hikayelerle büyüdük hepimiz.

Şimdiyse façası yerinde bir arabaya kızlar, iri iki emmeye erkekler Tav oluyor. Bu kadar alçalmayalım be.

Ha soruya dönecek olursak;

günümüz toplumunda değerli görülen (maddi güç ve kaslı vücut) şeylere sahip olursan amacına ulaşabilirsin. Kadınlar içinin güzelliğine, erkekler kadının kalbine aşık olur fasılları Geçti kardeşim. Geçeli çok oldu...
(bkz: chick magnet) yaz olur.
(bkz: hesoyam).
nuttertools. bundan kolay ne var.
güncel Önemli Başlıklar