1. 1.
    Bir adet haykırıs. Kekolarin vasifsiz insanlarin altinda 200 binlik arabalar var anasini satayım.
    5 -1 ... katmir
  2. 2.
    cidden ben de soruyorum bazen.

ülkede herkeste pahalı telefonlar pahalı arabalar evler... lan hayır bu ülke cidden bu kadar zengin olamaz. bu kadar zengin olan insan varsa eğer ülkede en düşük gelirin 5 bin lira falan olması gerekiyor.

ilginç bir durum.
    2 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    (bkz: inşaat)
    (bkz: kabzımalcılık)
    (bkz: pazarcılık)
    (bkz: dolmuş hatları)
    (bkz: çek senet)

Para bunların elinde dönüyor. Okumamış, kro ama para onda. Sen de altı yıl tıp okuyacağım diye boynunda iki hörgüç çıksın.
    3 -1 ... asuregibisurat
  4. 4.
    bilmiyorum, kaç yıl okul okudum, üni bitirdim. aldığım maaş 2000 lira. hak hukuk tatil yok. 3 yıldır yıllık izin kullanmadım aq.

torbacılığa başlayacağım, günlük nakit akışı var hiç değilse.
    3 ... get rekt
  5. 5.
    Sokaktaki Arabaların yarısı bmv audi mersedes mk. Sorsan herek aç.
    1 ... tatardoktor
  6. 6.
    (bkz: naylon fatura)

Hadi size tüyo.
    2 ... odysseus
  7. 7.
    borç ile kredi ile elbette nereden olacak. olmayan para dönüyor piyasada amk. ama bunun acısını çekeceğiz yakında, tüketime dayalı toplum olduk çıktık.
    1 ... it goes to all
  8. 8.
    millet gösterişi seviyor, parası varmış gibi yaşayıp evde kuru ekmek yiyen insanlar gördü bu gözler.
    2 ... necrone
  9. 9.
    borç harç. bir şekilde alıyorlar o sizin imrenerek baktığınız kıyafetleri, arabaları...
    ama o kredileri ödeyebilmek için nelerden vazgeçiyorlar. huzur muzur kalmıyor ki. en iyisi elindekinin değerini bilmen. ne gerek var millete hava atmaya?
    3 ... bilgisiz zeki