bugün

Kendini bilen erkektir.

Zaten baktığın zaman, mantıklı bir insandan eğer, o işin oluru var mıdır yok mudur anlarsın.Kız çok güzeldir sen sıradansındır, kızın devamlı gittiği mekanlara sen ayda bir belki gidebiliyorsundur, sen evden nadiren çıkarken kız belki sürekli dışarıdadır ya da ne bileyim kız kitap kapağı açmazken sen günde bir kitap bitiriyorsundur.her zaman istediği olmaz ki insanın hayatta.uyum gerek.

Böyle sözlüklerde gaz vermek kolay tabi.
Kendine güvenemeyen erkektir. belkide gerçekten çirkin olduğunu biliyordur.
Başka bir gün o kızı kendisinden daha tipsiz bir erkek ile el ele gördüğünde pişman olacak erkektir.
Kaybedenler kulubunun uyesidir. Kizin yanindaki hanzoyu gorunce vay amk der.
kendine güveni olmayan ezik, aşağılık kompleksli erkektir. güzel kızlara bakın, genellikle yanlarında barzonun ya da malın teki olur, açık ve net. o yüzden denemeden vazgeçememek, bu kız bana bakmaz dememek lazım.

"her kız verir, yalnız istemeyi bilirsen".
öz güvensizliğin tanımıdır.
bir denese aslında kazanacak olandır.
Özgüven eksikliği yada karşısındaki bayana yeterince aşık olmaması durumu.
sansar salvo -

kazanacağı maçı deli yarıda bırakır.
Zaman kaybı nedir öğrenmiş er kişidir. Kısa zamanda benimde öğrenmem gerekecek galiba .
yenileceğinden korkan daima yenilir sözünü duymamış erkektir.

kral theodenin "doğru mordorun savunmasını aşamayız ama ne olursa olsun karşılarına çıkıcaz" repliğini duymamış erkektir.
kız bir arkadaşım tarafından yapılmaması şiddetle tavsiye edilen şeyi yapmış erkek. erkekler böyle eziklik yaparlarken genellikle dunning-kruger sendromlular bu çıtırları kapıyorlar çünkü.
genelde tipsiz erkeklerin yaşadığı olaydır. ayrıca aylardır yaşadığım durumdur.
Maalesef erkek büyük ihtimalle doğru düşünmektedir.
Şansını denemesi gereken erkektir.
(bkz: işçisin sen işçi kal)
(bkz: giy hadi tulumları)
bakıma muhtaçtır.
kızların nefret ettiği erkek tipidir seviyosan git konuş arkadaş ne o öle naz yapar gibi !!.
kızı kendinden üstün gören halbuyse koltuk altları kıllı olan ve pis kokan bir kız ve kendini güzel zanneder .
eğer yakışıklıysa kızın teklif edeceği erkektir, keza başıma geldi.
özgüven eksikliği vardır. muhtemelen daha önce bir veya birkaç kez reddedilmiştir ya da hiç teklif etmemiştir.
Kendini bilen, tedbiri elden bırakmayan, akıllı erkektir.
Hata ediyordur.kimin kime bakacağı belli olmaz.
özgüven eksiği vardır. bu sorun nasıl düzelir bilmem bilenler yardım etsin.
2000 li yılların başında antalyada bir otel, o zamanlar belboy olarak çalışıyorum, her önüme gelen turiste "what's your plan tonight" diyorum.. çok çanta yedim kafama, çok terslendim, ön büroya çok şikayet mektubu yazıldı hakkımda , zaten heyecan için çalışıyorum umurumda değil tabi bunlar..

günde en az 30 kadına teklif ediyorum, 1 ya da 2 si kabul ediyor, otelde namım almış başını yürümüş..

bir gün bir afet-i devran geldi tek başına tatile..

resepsiyonundan barmenine, belboyundan otel sahibine kadar ağzımız açık kaldı, dibimiz düştü hatuna, nası alımlı nası güzel nası mini etekli dekolteli..

neyse, hatun 1 hafta kaldı kimse cesaret edip de yanına yaklaşamadı, irina shayk ın ikizi öyle diyeyim.

check out yaptığı gün bavullarını taşımak bu fakire düştü.

dedim " how was your holiday?"
dedi "like shit"
dedim "why?"
dedi " i was alone all nights and no one talk to me"

dedim "yapma yaa" .." davet etseydim gelir miydin?"

baktı yüzüme ve dedi ki; "why not"
Bu kafayla daha çok nikahına beni çağır sevgilim dinleyerek içer.