1. 1.
    erkekler 4 kadına kadar zina yapabildiğinden sıkıntı yok.sorumlulukları 4ten sonra başlıyor denilesi başlık.
    -4 ... deli anlamindaki de
  2. 2.
    Erkeklerin ahlaksız olduğu yerde kadınların namusu ayaklar altındadır.
    Namusu sadece kadına özgüleyen bir namussuzdur.
    Bunun türlü örnekleri ile büyüdük. Yalan mı?
    1 ... thelma
  3. 3.
    Son derece yanlış bir önermedir. Bu konuda kadın hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bütün sorumluluk erkeğe aittir. Kadın çırılçıplak dahi gezse bu erkeğe laf atma hakkını dahi vermez. kadın istediği gibi giyinecek elbette ki. Bunun tartışılması bile çok ilkelce ve saçma.
    1 -1 ... marjinal bir yurtsever
  4. 4.
    "Bu devirde kerhaneye giden eziktir." algısı var. Onun dışında evli erkeklerin aldatma sebebine bakarsanız çoğu karısının tatmin etmediğini söylediğini görürsünüz. "Her gün aynı pilav yenir mi?" diye kendini savunan var. "Cinsellik olmadan ilişki olmaz." diye deli gibi entry giren erkekler var.

Soruyorum size. Bunca erkek aynı kızlarla mı bu işi yapıp duruyor zannediliyordu?
    Size yalan söylendiğinde "Aşkım valla ilksin" dendiğinde ne hissediyorsunuz?

Bunu kaçıncıya yazıyorum bilmiyorum ama Kur'anda bu tarz ilişkiler yaşayan insanların birbiriyle evleneceği net. Bakire bir kadınla evlenmek istiyorsanız bakir kalmalısınız yada hayat boyu şüphe içinde başınızı yastığa koyacaksınız. Aksi halde ahlaksız dediğiniz Avrupalılara benziyoruz ancak sadece bu konularda.
    2 ... vasilissa