bugün

holywood daki tipsiz aktörler (milletim başını belaye sokcak, çok canlar umarım yanmaz) vampir dişli olduğundan, aktörler ingiliz veya abd kökenli olmasından dolayı onedio adlı site direk geriye kalanlara saydırmış. Allah aşkına vampir dişli adriana lima erkeğini beğenen mi var da bu kadar çaba? meslek lisesi nin önünde el ele tutuşmalar felan olur,,,,daha doğrusu güzel kadınlar neden esmer sever? ya da boku'mu yüzüne sileceğim kadınlar hep kadın oyuncu veya tipsiz türk kızları olması nedendir? lan tepemizde japonlar var. kimse türkiyeyi (beyaz türkler yeni ırkçılık akımı olacaktır) çocuk oyuncağı sanabilir. hodri meydanda güzel çekilir. zaten çin rusya ve hindistan varken türkiye ye söz düşmez. çinli insanlarla etkileşimde olduğumda türklerin merkatör projeksiyonu kullandığından haberi yoktu. türkiye onlar için gram önemi olsaydı. çin ve japonya kendisinin haritalarda aşağılara itildiğinin farkında olurdu. abd sıkıysa kendi ülkesinde gerçek dünya haritasını kullanmasın, aksi takdirde kendi topuğuna sıkar. burdaki siyasetçilerde dahil son uyarım ı yapıyorum. kimse hiçbir yere gitmiyor. abd ile askeri mücadele'ye hazırım. abd' nin ve müttefiklerinin çok sancılı günler geçireceği kesindir. zaten abd gidip hava savunma sistemli (rus hava savunma sistemleri her türlü hava etkileşim aracını vurur (küçük drone lar hariç)) ülkeye saldırırsa duvara toslar. şu pyd lilerin bazı sakalsızları ve esmer tenlileri (bronz ten de denilebilir) gerçek erkek gibi. en azından ingilizler gibi değiller. boyları kısa olabilir. onu anlamadım. neyse konuyu saptırdım. boş zamanı olmak böyle bir duygudur.(fazla yazdım)