1. 1.
    sözlükteki özellikle bekaret konusundaki bayan entrylerine bakıp, bakıp " lan madem bu kadar kaşar var, memleketim erkekleri godoşlukta çığır mı atladı yoksa, nedir bu işin aslı astarı? " diye kafamı kaşımaktan tepemdeki saçların hafiften seyrelmesine neden olan sorunsaldır. malumatı olan varsa allah rızası için bi yardımcı olsun. saç sorunuma da tavsiyesi olan varsa yazsın, anacıım.
    4 ... halka arz
  2. 2.
    herkes kendi gibi biriyle evleniyor. erkeğin kaşarı da çok demek ki ki bu kadar kaşar koca bulabiliyor.
    2 -1 ... maxblack
  3. 3.
    ne yazık ki artık gençler kimden iyi anne olur diye seçmiyorlar eşlerini.halbuki iyi bir eş kriterlerinde kapalı,namuslu,dindar kızlar olsa hiçbir kızımızda erkeğimizde namussuz olmaz idi.

yazık.dua edin.
    1 -3 ... nur cemali
  4. 4.
    Çünkü erkekler gerizekalı. Bi de üstüne bakire olmayan kızı almayı erdem olarak anlatan feminist meriçleri ekle. Sonuç ortada.
    9 -6 ... yforyazar
  5. 5.
    hak verilesi sorunsal. halbuki kaliteli kaşardan anlayan o kadar az gerçek erkek var ki...
    2 ... mizahtananlayanhatun
  6. 6.
    Hünerlerini sergileyerek. Bi örnekle açıklayayım. Fuck buddy takıldığım bi hatun vardı, bi gün beni bi herif aradı, "sen G.....'I rahatsız ediyormuşsun, bi daha aramayacaksın" diye posta koydu. Bende, g..... ile daha yeni yattık, 1.5 yıldır beraberiz sen kimsin dedim. Herif "aramızı bozmak için böyle saçma sapan konuşuyorsun, kıskanıyorsun, arama sakın" deyip kapattı. 10 gün sonra evlendiler. Ben daha sonra birilerinden "g" nin aynı anda herifle beni idare ettiğini öğrendim. Hatun sex düşkünüydü. Maddi durumu iyi kerizi bulunca evlendi. Sanırım cevap olmuştur.
    2 -1 ... realdeal
  7. 7.
    çünkü kaşar olduğu kadar gavatta bulunmaktadır. dolayısıyla bir bütün olmakta zorluk çekmiyorlar.
    1 ... mecburi istikamet
  8. 8.
    kaşar tanımının yeniden yapılmasını gerektiren bir sorudur.
    ... monk of monkmountain