1. 1.
  Konu başlığı uzun olduğu için en anlamlı kısaltmayı seçtim. Aslı: bu kadar insan aptal olamaz diyen çiftlikbank mağduru şeklinde olacaktı. Haberin detayı şöyle

  --spoiler--
  Çiftlik Bank'ın tesislerinin ilk açıldığı zaman, parasını yatıran vatandaşlarla Çiftlik Bank adına röportaj yapan muhabirin mikrofon uzattığı bir kadın, "Çiftlik Bank'ın neyine güvendiniz?" sorusuna çok maniar bir yanıt veriyor. Bu soruya, dolandırıldığının farkında olmayan kadın, "Üye sayısına baktım. Tatmin edici miktardaydı. Bu kadar insanın aptal olamayacağını düşündüm" diye yanıt veriyor.
  --spoiler--

  https://m.haberler.com/am...vendiniz-10658699-haberi/

  Haber linkinden videoyu da izleyebilirsiniz.
  ... sogeking
 2. 2.
  parasını çiftlikbank'ta gaza gelip kaybeden yurdum insanı söylemidir.
  ... kartalbey
 3. 3.
  Çiftlik bank madurlarına sesleniyorum; kısa yoldan para kazanmak istiyorsanız sitwin’e katılın.. 6 ayda, biraz daha sabredip 1 senede çok sabırsızım hemen kazanmak isterim derseniz de daha az kazançlı aylık kazanç sistemlerini deneyin..

  Denendi onaylandı. adamlarda kaçmadı ayrıca hala işinin başındalar.. biraz kurcalayın aklınıza yatarsa dahil olursunuz..
  ... roott
 4. 4.
  1970 lerde abd de duvar afişlerinin moda olduğu günlerde, üstünde dumanı tüten bir bok parçasının üzerinde uçuşan ve konan sinek bulutu resmedilmişti. altında şu yazıyordu:

  sizde bok yiyin! 4 milyar sinek yanılmış olamaz.
  1 ... monk of monkmountain