1. 1.
  Cevabı merak edilen sorunsaldır.bakıyorsun sosyal medyadan ve whatsapp grup dedikoduların başka bildikleri birşey yok.kim kiminle çıkmış kim kiminle sevisiyor tek dertleri bu.özellikle üniversitede bunlara rastlamak mümkündür tek dertleri akşam hangi bara gitsek ve ne giysek? Okul ortalamaları zaten ortada.yazık onları okuyor sanan anne, babalarına.
  4 -2 ... necrone
 2. 2.
  Am olunca gerek kalmıyor.

  Lanet olsun kadere kardeşim lanet olsun.
  1 -1 ... ibik bin zibik as
 3. 3.
  var tabi ama seyyar. o an aynada neresini beğeniyorsa orada.
  1 ... teflon
 4. 4.
  Yıllardan beri aradığım soru, ama beynini kullanmasına gerek yok zaten onlar muhteşem, dünya güzellikleri tribine sokanlarda erkekler. Şu kız akıllı mantıklı, olur bunla diyorum. Akıl kullanma süresi 3 ile 5 ay sürüyo.
  ... vitamindefx
 5. 5.
  merkezi sinir sistemlerini vajinaları yönettiği içindir. eh bizimkini de penis yönettiğine göre, beyin gereksiz bir organdır.

  şu sözlükte cinsel güdülerini aşmış, hayata farklı bir pencereden bakabilecek, libidosunun yönetmediği tek bir allah kulu yokmu amk ya ?
  ... keshberfo
 6. 6.
  Erkeklerin her biri birer Aziz Sancar, birer Albert Einstein sanki.
  Tanım: Elle tutulur yanı olmayan saptama.

  Tavsiye: iğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır. (iğne küçüktür ama sivridir. Soktun mu canını yakar. Çuvaldız kocamandır ama ucu küttür. Batmaz kolay kolay.)
  2 -1 ... jim peterik
 7. 7.
  çünkü güzel yaşamak için beyne ihtiyaçları yok. bir erkeğe parazit olmaları yetiyor. ee, erkekler de beyne bakmıyor çünkü onlarda da beyin yok aslında.
  ... anambunelan