bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 87.
    yanlış yapan erkektir. anlatayım da dinleyin la bebeler. *

çok sevdiğim bir yakın dostum var. mükemmel bir insandır halen görüşürüz. 2011in bahar dolayları. emin benden 2 yaş küçük ve o dönemler lise 3e felan gidiyor. ben de o dönemler sevdiğimi sandığım bir kızla aramız açıldığından şimdilere dek sürecek olan o aptal ıssız adam rolüne bürünme evresindeyim.

bu arkadaşla sohbet muhabbet derken mevzu buralara geldi. bu da mevzuya girip anlatmaya başladı. emin de hani öyle kızlarla yatıp kalkayım vay efendim sevişeyim kafasında biri değil. bildiğin bakir bekir.

- Azrail okulda bir kız var çok güzel. hatta okulun en güzel kızı. bir üst sınıfta. fena hoşuma gidiyor.

+konuştun mu hiç?

- uzaktan görüyorum hep. konuşamam beni istemeyebilir.

+kanka git konuş. kızlar açık açık konuşan erkekleri sever. daha doğrusu açık konuşulmasını.(git konuş bence kanka' klişesinden o zamanlar haberdar değilim. hatta ben bulmuş da olabilirim hehhehe)

-cidden mi? kabul eder mi kardeşim ya?

+konuşmazsan bunu hiç öğrenemeyeceksin kanka. git konuş.

bu arkadaş çevre ilçede yurtta kalıyor ve orada okuyor. gitti bir kaç gün sonra. bir dahaki sefere geldiğinde sordum arkadaş olarak görüşüyoruz ve sevgilisi var dedi. aylar sonra da flört ediyoruz muhabbetleri felan.

derken 1 yıl geçti. 2 hafta önceden haber etti işte kızılcahamam'a yürüyerek gideceğiz diye. (ankara-kızılcahamam arasındaki mesafeyi bilen bilir. 80 km civarında)
    neymiş efendim kıza söz vermiş yanına kadar yürüyerek gidecekmiş. dedim bana uyar kank macera olsun yeter ki. çıktık ramazan bayramı arefesinde akşam 9da. sabah 4e kadar yürüdük karşımıza köpekler çıktı pes ettik tabi.

sonra ciddi ciddi sevgili olduklarını söyledi. neredeyse 2 yıl geçmişti adam ancak sevgili olmuştu. üniversiteye beraber gitmek için kız bunu 1 yıl bekledi. hemen hemen aynı puanı alıp aynı yerleri tercih ettiler. Kastamonu da sınıf öğretmenliğini aynı sınıfta okudular. halen sevgiliydiler. bu 4 yılda evliliğe yürümeye başladı olayları. bu yıl mezun oldular ve askere gidecek güzel kardeşim.

sonuç olarak en fazla 1-2 seneye evlenecekler. yaklaşık 5 yılı devirdiler ve ayrılacaklarını da sanmıyorum bu saatten sonra.

yani kokmayın ulan. adama bir tavsiye verdim sonucuna halen inanamıyorum. evliliğe kadar gidermiş demek ki.

bana abanan kişi ile 1 yılı deviremezken ben, adam evliliğe götürdü işi. kendisi teklif ettiği halde.

bir tanışma isteği nerelere geldi lan.

okuyamayanlara özet: eleman bir cesaret tanışmak istediğini söyledi ve sonuç olarak evleniyorlar.

şimdi sessizce dağılın.
    2 -1 ... azrailin regl gecesi
  2. 86.
    Çok yakısıllıyımıyım
    Pek sayılmaz
    Peki neden taş gibi hatunler yanımda
    Cünkü zenginim la
    Fakirler
    Yakısıklı ol olma
    Farketmez
    Fakirsen kaybetmeye mahkumsun.
    Birde
    Tipsizsen
    Git
    Kalbine sök klozete boşalt
    Delikanlı
    1 -1 ... hayat zor bea
  3. 85.
    izmir'de uzun sure cok guzel bir kiza acilamayan bir arkadas, sonunda cesaret edip kiza teklif ettiginde, kiz hemen kabul etmis. bir sure sonra kiz, buna uzun sure kimsenin kendisine cikma teklif etmedigi icin neredeyse bunalima girdigini anlatmis. megerse kiz cok guzel oldugundan kimse yanasmaya cesaret edemiyormus. o yuzden gencler. tirsmayin. bodoslama dalin. hic belli olmaz.
    -1 ... vallabilla
  4. 84.
    24 yaşına gelmişim.

iki üniversite(itü ve aöf) okuyor, ayrıca fransızca öğreniyorum.

Kimse kusura bakmasın kadın kız peşinde koşup maymun olacak halim yok. Umrumda bile değiller.
    3 ... murat bardakcinin gozlugu
  5. 83.
    Bu yüzden yanlızız belki de..
    -1 ... kelebek54
  6. 82.
    bence etmesi gereken erkektir.
    1 -1 ... lahmecun
  7. 81.
    çocukluğundan kalan acı tecrübelere sahip erkektir. herkes cebinde harçlık ve telefonla geçirmedi çocukluğunu. kimisi evden çantasına koyup getirdiği presten ötürü ezilmiş ekmeği çıkarıp yemeye utandı sınıfta. herkes özgürce o mekan senin bu kafe benim oturup çay kahve içemedi, en fazla biriktirdiği parayla bakkaldan bi yarım ekmek arası alabildi. şimdi bu şekilde büyümüş adamdan nasıl bi özgüven bekliyorsunuz ki hislerini kendine fazla olarak gördüğü kızlara gidip açık açık anlatabilsin. 90 larda çocuk olmak zordu, aç idük, keyfen harcayacak paraya sahip değil idük. okuldan yemek alamaz idük, ezikliği dibine dek yaşamış idük. şimdi bu çocuk nasıl çıkıp da böyle kasım kasım kasılarak milletin karşısına geçip hislerini açıkça söylesin. adam sessizliğe alışmış, kimsesizliğe, yalnızlığa, çekingenliğe, çekimserliğe, utangaçlığa, ezikliğe belki de. adam çocukluğunda bunları yaşamış çünkü. ailesi elinden tutup parka götürmemiş, bi kafeye oturup birlikte sohbet edip zaman geçirmemiş, çevresindekiler istedikleri gibi yiyip içerken bu adam sınıf biraz boşalsa da çantamdan ekmeği çıkarıp karnımı doyursam demiş. e bu çocuk napsın amınike...
    5 ... kiminanir
  8. 80.
    Bunu diyorsa mantıklı karar verebiliyordur yani aşık değildir. Aşk yoksa hiç o topa girmeye gerek yok zaten.
    ... thirty eight
  9. 79.
    Böyle durumlarda ilk önce aynayı bakıp sonra o kıza açılmayı düşünmek daha mantıklı olacaktır. Davul bile dengi dengine demişler kardeşim... Yani her kız sana bakmaz. Önce bakılacak tipim ya da zekam var mı diye düşün, sonra bu eyleme karar ver derim. Ben öyle yapıyorum o yüzden bu zamana kadar hiç reddedilmedim.

fakat eğer ki cebiniz doluysa, yani zenginseniz o zaman aynaya falan bakmaya gerek yok. Direk açılın abi. Gelecektir o... Şimdi gelmezse parasız kaldığında gelir ama gelir yani.

Edit: fakirim.
    ... sende mi cemil abi
  10. 78.
    Vizyonsuzluk örneği.
    1 -1 ... yakov