1. 1.
    Mutlulugu elinin tersiyle iten korkak erkektir.

Biri çıkar bu kız bana bakmaz der.
    Diğeri çıkar kesin sevgilisi var der
    biri çıkar kesin reddeder der.

Ve bu dünyalar güzeli kız bir amele ile çıkar.
    Sonrada bu kız bu erkeğe nasıl bakıyor der.

Edit : eksi niye veriyorsunuz lan gidin konuşun eksi atacağınıza.
    27 -6 ... devecialpay
    #24232151 :)
  2. 2.
    yapmadığı her atışın zaten en başında ıska olduğunun farkında olmayan kişidir.
    2 ... pramit
    #24232189 :)
  3. 3.
    Realist bir erkektir. Gururum yıpranacağına mantıklı düşüneyim daha iyi diyen biridir.
    3 ... yokbebabacim
    #24232207 :)
  4. 4.
    sonra: "vay amk şu kızın yanındaki adama bak bir de kıza bak" derler.

bir kere reddedildikten vucüd bağışıklık kazanıyor zaten. ben bazen spor olsun diye otobüste muhabbet açıp teklif edip reddediliyordum. her 10 kızdan biri ile şansınız var gençler. işi abazalığa dökmeden kibar olun yeter ki.
    6 ... tembel adam
    #24232228 :)
  5. 5.
    (bkz: bile bile lades)
    1 ... clique
    #24232232 :)
  6. 6.
    yenilgiyi baştan kabullenmiş insandır. şu soktumun dünyasına bir kere geliyorsun, ne kadar ömrün var bilmiyorsun. hoşlandığın ya da beğendiğin bir insana açılmazsan nasıl mutlu olabilirsin? hep içinde kalması kendine işkence etmek değilse nedir? güzel anılar biriktirmeyeceksen şu kısacık ömürde ne anlamı var yaşamanın? çekingeler olabilir, utanma ya da cesaret edememe olabilir; ama o anın heyecanı bile güzeldir. reddedildikten sonra da suratı asmadan hayatına devam etmek de erdemdir. bir şey kaybetmiyorsunuz sonuçta, şansını denemişsindir olmamıştır. bu kadar basit.

edit: gaz veren yaşam koçu kıvamında hissetmek de neyin nesi asgsjs.
    5 ... akrep
    #24232348 :)
  7. 7.
    Ya bakarsa diyerekten teklif bekleyen erkektir.
    2 ... jonycooker
    #24232363 :)
  8. 8.
    teklif etse de sonuc degismeyecektir. gururun orselenmesi ile kalacktir.

bakmadi...
    1 ... merhaba ben on birinci nesil
    #24233327 :)
  9. 9.
    benim gibi aşırı özgüvene sahip olmayan erkektir.
    -1 ... burda cok kiz varmis
    #24233336 :)
  10. 10.
    kızın ona bakmayacağı için değil, özgüveni olmadığı için kaybedecek erkektir. he mesele kız meselesi de değil. özgüven eksikliği yüzünden hayatında bir çok şeyi kaybedecektir ve bu kaybettikleri de hep olması muhtemel şeyler olacaktır.
    2 ... petitjoueur
    #24233373 :)