bugün

yapmadığı her atışın zaten en başında ıska olduğunun farkında olmayan kişidir.
Realist bir erkektir. Gururum yıpranacağına mantıklı düşüneyim daha iyi diyen biridir.
sonra: "vay amk şu kızın yanındaki adama bak bir de kıza bak" derler.

bir kere reddedildikten vucüd bağışıklık kazanıyor zaten. ben bazen spor olsun diye otobüste muhabbet açıp teklif edip reddediliyordum. her 10 kızdan biri ile şansınız var gençler. işi abazalığa dökmeden kibar olun yeter ki.
(bkz: bile bile lades)
Ya bakarsa diyerekten teklif bekleyen erkektir.
teklif etse de sonuc degismeyecektir. gururun orselenmesi ile kalacktir.

bakmadi...
benim gibi aşırı özgüvene sahip olmayan erkektir.
kızın ona bakmayacağı için değil, özgüveni olmadığı için kaybedecek erkektir. he mesele kız meselesi de değil. özgüven eksikliği yüzünden hayatında bir çok şeyi kaybedecektir ve bu kaybettikleri de hep olması muhtemel şeyler olacaktır.
Kendine ya güveni yoktur ya da herşeyin farkındadır...
güvensiz, korkak, çekingen vasat türk erkeği modelidir. Git konuş vermezse, bayıltıp yani.
Pardon bakar mısınız demesi gerekirdi oysa ki sadece. Bakıyorlar. Tecrübeyle sabit.
Özgüven eksikliği değil bilakis kendi kadrini bilme durumudur

Prenses kurbağayı sadece masallarda öper.
Delikanlıdır onun bunun bacısına yan gözle bakmaz. Sonuç elizabet.
Her türlü yalnızlığı hak ediyordur.
Aynaya bakan erkektir efendim. Ama nolursa olsun gidip konuşmalı. Ömür dediğin ne ki sonuçta?
hata yapan erkektir. şansını denemelidir. en fazla yok der karşıdaki. gözünüzde çok büyütmeyin be. erkek olun azıcık.
ağır maldır. halbuki güzel kız her zaman yalnız kızdır. her gün sağa sola mesaj atan kız çirkindir.
özgüveniniz varsa herşey. yakışıklılık falan hep ikinci plan inanın bana. mesela yakışıklı değilseniz, onun verdiği düşük özgüvenle başarısız oluyoRsunuz, yakışıklı olmadığınız için değil. tabi maymunsanız pek bi şansınız yok da ortalama bi tipiniz varsa halledersiniz. kızlar fiziksel görüntünüzden etkilenmez. ama size yazılanlar oldu ? önemi yok, bunu takmayın. sizi beğenip yazılan kızla olan ilişkiniz her an bitebilir, kor size. onun sizin ruhunuzu, fikirlerinizi beğenmesi gerekiyor. ve dahası, kız sizi beğenmediyse, bu da önemli değil. sizin fikirlerinizle kendinizi ona beğendirmeniz mümkündür hep.
bu başlığı okuyup gaza gelen erkektir.
hiç çekingenlik yapmaması gereken erkektir. git söyle olum git söyle ya, ne kaybedecen olum biri reddeder öbürü reddeder bir başkası evet der. hiç çekinme, içinde ne varsa söyle gitsin, mutlu ol mutlu et, bu hayat mutlu olunca çekilir oluyor. kendine sıkıntı yapma, kendini kötü görme, çok fazla çekingen olma. sen bunu söylemezsin, ondan sonra "acaba söyleseydim farklı mı olurdu" diye kendi kendini yer bitirirsin. yiyip bitirme kendini ayık ol, zaten adam gibi seviyorsun.

o piçler var ya o piçler. o piç erkek dediğimiz müsvetteler. işte onlar senin gibi çekingenler sayesinde kazanıyor, piyasa bugün bu yüzden onların elinde. sende ne yapacaksın, gözünü açık tutup piyasaya dalacaksın, dalacağız beyler. ortamı piçlere, serserilere kaptırmak yok.

not : yeterki başkasının sevgilisine çıkma teklifi falan etmeyin.
zevkler ve renkler tartışılmaz, genel anlamda çirkin bir adam olsanız dahi o insanın öznel zevkine hitap edip etmeyeceğinizi bilemezsiniz. o yüzden şansınızı deneyin muhakkak. ama bunu yaparken zekanızı ve karakterinizi konuşturun ki pozitif izlenimi arttırmış olun böylece.
öğrenilmiş çaresizlik içerisindeki erkektir. rakiplerine bir sıfır yeniktir.
özgüven eksikliği olan erkektir. özgüven eksikliği sadece ilişkilerde değil iş hayatında da olumsuz etki yaratır. Birçok fırsatı kaçırmasına sebep olur. Kısacası özgüven eksikliği devam ettiği sürece kaybetmeye mahkumdur.
Çoktan kaybetmiş erkektir.

Teklif etse de devamını getiremez.
allah onun bin belasını versin sözlük. öyle erkek mi olur arkadaş. hayatta da bi boku başaramaz zaten.