bugün

bir ikizler burcu insanı serzenişidir. nereye baksam kiminle konuşsam ikizler burcu şöyle ikizler burcu böyle kendimden nefret ettirdiniz. sevgilim yok lan bu yüzden benim olmuyor, zorlamayın, en berbat burç ikizler, zor zanaat imkanım olsa başka burç seçerdim başka zaman dogardım ikizler dedim mi karşı taraf bir hoopp oluyor.
lan olum salak misiniz? bunlar hep kıskançlık, ikizlerden daha güzel burç mu var lan sanki.
burcum koç- bencilsin sen hımm.
yükselenin ?
ikizler - engellendi
yaşadığım durumdur.
iki yüzlü pislikleriz lan daha ne olsun. insanın kendini bilmesi çok güzel gelsenize.
Kimisi hiç ikizler burcu birini tanımamıştır ortalıkta atıp tutar sürünün peşinden gider.
Kimisi de bir ikizler burcu ile tanışmıştır daha önce tanıdığına pişman olmuştur her ikizler burcunu aynı sanar.
Bu ciddi anlamda sıkmaya başladı ama bir insanı tanımadan direkt burcundan damga vuruyorlar.
Burç damgası vuruyorsanız da vurun ya çevremde beni tanıyan herkesin çok sevdiği, bu dünyada kaldı mı böyle iyi insanlar da dedirten biriyim, kendiniz bilirsiniz, kaybeden siz olursunuz.
Beni mayıs ayında doğurdularsa benim suçum mu yani?

Edit: bak sinirlendim ya! ikizler burcu hakkında atılan twitler, söylenenler aklıma geldikçe sinirleniyorum.
Beyle, uçuyor. Az konya mevlana yerik.